SkyStar Afrika YARDIM!!!

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
kemisoft
25-12-2004, 18:08   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

arkadaslar ben bu mesaji afrikadan atiyorum. burada turk kanallarini izlemek icin tek bir alternatif var o da telstar 10 adli uydu. o uydu uzerinde kanal d, ntv, kanal 7, atv,stv,kanal 7 sifresiz(simdilik) bunlarla birlik te show tv ve lig tv de var. fakat bunlar sifreli. show ve lig tv sifreli. ubiworld diye avustralya da hizmet veren bir digital yayin paketi sunuyor bu hizmeti, diger turk kanallari ile birlikte. uydunun uzerindeki kanallar icin http://www.lyngsat.com/t10.html adresine bakabilirsiniz. Benim sorum lig tv ve show tv icin video encryption kisminda MDS diye bir sifreleme sistemi yazmislar. simdi ben bir skystar ya da skyvision veyahut normal "next ye8000", "dreambox" gibi bir uydu alicisi alsam bu kanallari sifresiz seyredebilir miyim. internette mds ile alakali arastirma yaptim fakat bir sey bulamadim. bununla birlikte ben herhangi bir receiver ya da kart alip sifresiz olan trk kanallari da seyredebilirim ama yarin oburgun ubiworld onlara da sifre koyarsa ki koyacagini duyurmus gene ortada kalmis olacam. YARDIMLARINIZI GERCEKTEN COK IHTIYACIM VAR. SIMDIDEN COK TESEKKURLER.

ibrahimn
25-12-2004, 20:58   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
391 mesaj

Afrikadaki uydunu turksat a çevirme imkanın yokmu?