Sohbet Sistemi Hakkında Yardım...

danger1905
08-07-2010, 23:56   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

Arkadaşlar Öncelikle Merhaba;

Konuyu açıcak yeri bulamadım yeri delse taşıyalım :)

Netten aradığımız bir tür sohbet penceresi var yani bunu şöyle geniş olarak bi anlatayım... Bu sesli sohbetlerdeki gibi mik almalı bir sohbet değil hazır bir sistem olcak ama üzerinde oynanabilinecek... Şimdi yazacağım reklama girer ama kusuruma bakmazsınız inş  Web Tv Plus programımız var ve sohbet penceremiz cbox dan klasik bi sohbet sistemi... bunda ban konusunda sıkıntı çekiyoruz o yüzden daha değişik bir sohbet sistemine geçeceğiz... Öncelikle şöyle söyliyeyim... bu sohbet sistemi smf den üyeleri çekicek yani bizim forumumuzdaki üye nickleriyle sohbet sistemine giriş olucak konuşmak sorularını sormak için ve bu üyelikler biz davetiyeli olarak yapıcaz belki ilk zamanlar açık olabilir ama sonradan davetiyeli sisteme geçilir orasını kendi adminimle konuşmadım ayrıntılı olarak ama bizim sohbet sistemimizi değiştirmemiz şart ben web tasarım kursunu bitirdim ama pek çok bilgim olmasa da genellikle aradığımı buluyorum ama bu konuda baya bi takıldım  bu yeni yerleştireceğimiz hazır sistem üzerinde oynamalar yapılabilmesi lazım ... Eğer anlatımımda eksik bi yer felan varsa yazın benim bildiğim kadarıyla söylerim... ben araştırmalarıma devam ediyorum... şindiden teşekkür ederim arkadaşlar

sametaltun
16-07-2010, 08:55   |  #2  
Taze Üye
9 mesaj

Web tasarım kursunu bitirmen bir şey değiştirmez. Çünkü bahsettiğin sistemler script yani web programlama kullanılarak yapılıyor.

StyLesDesing
03-08-2010, 23:26   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

Katılıyorum kendin yazmıyacaksan hazır scriptler var ...