Sohbet Sitesinde Banlandım. Kaldırmak İçin?

Banned
08-03-2009, 15:36   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
63 mesaj

Arkadaşlar sohbet sitesinin sahibi beni banladı. napmam gerek banı kaldırmam için.

Banned
08-03-2009, 16:17   |  #2  
OP Banlandı
63 mesaj

yardım edecek olan yok mu? dinamik ip kullanıyorum. modeme format çektim. internet explorer den cookies leri sildim ama sitede hala  banlıyım!!

panda34
08-03-2009, 17:43   |  #3  
Yıllanmış Üye
2,344 mesaj

Banı IP veya Cookie ile yapmıyorlar , Kullanıcı adınızı banlıyorlar .
Banın kaldırılması için süre varsa bekleyeceksiniz ,
yoksa ya Moderatöre email falan yollayacaksınız özür dileyeceksiniz ,
yada yeni bir hesapla yola devam ...

Banned
08-03-2009, 18:45   |  #4  
OP Banlandı
63 mesaj
mengu88
Banı IP veya Cookie ile yapmıyorlar , Kullanıcı adınızı banlıyorlar .
Banın kaldırılması için süre varsa bekleyeceksiniz ,
yoksa ya Moderatöre email falan yollayacaksınız özür dileyeceksiniz ,
yada yeni bir hesapla yola devam ...
Arkadaşım ben misafir girişi yaptım. Kullancı adı vs. yok yani. Site sahibinden özür dileyemem, bu mümkün değil. Kendi imkanlarımla bunu çözemez miyim?Şaşkın

panda34
09-03-2009, 00:11   |  #5  
Yıllanmış Üye
2,344 mesaj

Forumda Admin olmadan Admin paneline girip banı nasıl kaldıracak :D

panda34
09-03-2009, 21:53   |  #6  
Yıllanmış Üye
2,344 mesaj

peki .. ben yanlış anlamışım .

musadilek
21-03-2009, 11:09   |  #7  
Taze Üye
10 mesaj
AdRaMiTi

Eğer Kullanıcı adı Ban yok ise...

Sistemindeki cerezleri filan bi güzel ccleaner ile temizle.

Eğer ip ban yapıldı ise hiç bir proğram gerektirmeden www.anony-surf.com/ Bu site üzerinden giriş yapmayı dene lakin yine olmuyor ise örnek bir screen koyıcam oradakilerin tam tersini yapar isen aşma şansın olabilir.

MAC adresindende yasaklama yapılabiliyor.Ama sizin resimde mevcut değil...

Banned
21-03-2009, 11:19   |  #8  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
934 mesaj

arkadaşım temizliği iyi yaparsan seni nasıl bulacak ben ccleaner ve adwanced system care pro ile temizliyorum ama ayarlardan hangi tarayıcıyı kullanıyorsan onunla ilgili herşeyi aktifleştir ondan sonra hiç kimse seni bulamaz ayrıca open dns kullandığım için istediğim zaman ip mide değiştirebiliyorum eğer tarayıcın şifre doldurmayı deniyorsa oradanda seni tanıyor olabilirler
bi arkadaşta mac adresinden bahsetmiş benim bildiğim o sadece modemler için geçerli yani site bazında olmaz diye biliyorum

Selçuk İslamoğlu
21-03-2009, 11:44   |  #9  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Neden istenmediğin yere gireceksin? :)

Banned
21-03-2009, 12:10   |  #10  
Banlandı
934 mesaj
Selçuk İslamoğlu
Neden istenmediğin yere gireceksin? :)
bende selçuk beyin mesajını görünce hah dedim şimdi selçuk bey sitelerin bu konuda kullandığı yöntemi açıklayıp bizi aydınlatacak ama sihirbazlar gibi o da meslek sırlarını açıklamamışAğzı kulaklarına varıyor
şaka bir yana benzer bir durum benimde başımda var.Süpertorrents geçenlerde üye alımlarını açmıştı bende üye oldum.İnanılmaz temiz ve hızlı bir site çok memnunum fakat utorrent konusunda kendi çapımda uzman olmama ve bütün ayarları mükemmel yapılandırmama rağmen yeterli upload ı sağlayamıyorum.Şöyle ki;diğer açık sitelerden download yaparken 90kb/s civarında upload yapıyorum fakat supertorrents te ne yapsam olmuyor.ortalama 750- 800 kb/s hızla indirirken 1 kb/s hız ile upload yapabiliyorum.Sanırım sebebide hem saat farkı hemde site üyesi az dosya isteyen de bu sebeple az.Bu yüzden yakında banlanıcam hemde hiç suçum olmadığı halde site yönetimiyle konuştum durumu anlattım ayarlarımı verdim onlarda şaştılar ve bir çözüm bulamadılar bende her ihtimale karşı banlandığımda kullanmak üzere yedek bir hesap açtım.yakında üye alımları kapatılacak o zaman kullanırım diye.Bunun içinde ccleaner awc pro ve tuneup ile herşeyi sildim taryıcının şifrelerini sildim öyle yaptım ama içim rahat etmedi yinede ikisinide kullandım ama problem yok gibi şimdilik.takdir edeceğiniz üzere burada benim hiç bir art niyetim yok sadece mağdurumGülümseme

Selçuk İslamoğlu
21-03-2009, 13:58   |  #11  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Bağlantın 8 mbit mi senin? 800 kb/s diyorsun.

Her neyse, torrent'lerde sabit hız diye bir şey yoktur. Artar iner vs.

Banned
22-03-2009, 03:15   |  #12  
Banlandı
934 mesaj
Selçuk İslamoğlu
Bağlantın 8 mbit mi senin? 800 kb/s diyorsun.

Her neyse, torrent'lerde sabit hız diye bir şey yoktur. Artar iner vs.

vallahi bende şaşırıyorum ama öyle dün mesela lostun yeni bölmünü indirdim 350 mb 9 dk falan sürdüKahkaha