sony ericson yazılım yeniden yükleme

globalerol
30-04-2009, 11:29   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
39 mesaj

merhaba arkadaşlar bende z610i serisi bir telefon war. bu telefona ben galiba biras fazla yüklendim 1000-1500 civarında oyun ve program yükledim cep telefonu artık bu uygulamaları ne açıyor nede siliyor karta format çekmeme rağmen hala oyunlar ve uygulamalar silinemedi ve telefon artık garip hatalar vermeye ve yavaşlamaya başladı sony ericsson a mesaj attım yazılım yüklemesi yapmam gerektiğini ilettiler ama ben zaten tüm günceleşmeleri yapmış bir şekilde olduğum için software updater telefon yazılımını update etmiyor.

sizden isteğim z610i serisi telefona nasıl tekrar aynı versiyon yazılımı yükleneceği  hakında güncelleme yazılımında ben öyle bir ibare ve bilgi bulamadım eğer biliyorsanız bi resimli açıklma koyarsanız sevinirim
şimdiden teşekkürler...

Son Düzenleme: globalerol ~ 30 Nisan 2009 11:34
siirlerefendisi
01-05-2009, 18:48   |  #2  
Yıllanmış Üye
153 mesaj

üzgünüm ancak sony ericsson bu konuda çok yetersiz belli başlı modellere bunu sağlıyor sizin modelinizde böyle bir özellik yok o yüzden bunu ancak teknik servise götürüp halledebilirsiniz garantili telefonlara bunu ücretsiz yapıyorlar

MicrosoftGenci
01-05-2009, 19:58   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
304 mesaj

hocam sony ericson sitesine gir orda sana yazılım update yeri var o programı indir bilgisayarınla telefon arasındaki data kablosunuda tak zaten programda sana yardımcı oluyor...

s_V_s
16-07-2009, 18:07   |  #4  
Yıllanmış Üye
317 mesaj
Alıntı: MicrosoftGenci  
hocam sony ericson sitesine gir orda sana yazılım update yeri var o programı indir bilgisayarınla telefon arasındaki data kablosunuda tak zaten programda sana yardımcı oluyor...
Evet bu şekilde yazılımını hemde en güncel haliyle yeniden yükleyebilirsin