sony kamera dvd sorunu

HPQ-User
11-02-2008, 11:41   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

kcem sormuş:
SELAMLAR BENDE SONY KAMERA VAR SUAN YANIMDA OLMADIGINDAN MODELINI YAZAMIYORUM.DVD YE CEKIM YAPIOR.FAKAT BEN BU DVD YI BILGISYARIMA YADA DVD OYNTATICIMA TAKTIGIM ZAMAN İZLEYEMİYORUM.HATA VERIOYR.GORUNTULERI SADECE KAMERADAN IZLEYEBILIYORUM.YADA TV KABLOSUYLA KAMERAYI TVYE BAGLIYARAK İZLEYEBILIYORUM.SORUN NE ACABA

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Diğer
Sistem Özellikleri:
kamera yanımda olmadıgından dolayı sıze modelı tam olarak soyleyemıyorum.fakat sanırım bu sorunum model ıle alakalı degıl

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; tr; rv:1.8.1.12) Gecko/20080201 Firefox/2.0.0.12

Mahmut Karslıoğlu
12-02-2008, 18:57   |  #2  
Mahmut Karslıoğlu avatarı
CHIP Editör
Teşekkür Sayısı: 0
84 mesaj

Merhaba,
Kamera modelinizi tam belirtmediğiniz için tam olarak hangi menüden yapabileceğinizi söyleyemeyeceğim ancak kaydettiğiniz DVD'yi kamera harici bir yerde oynatmak için önce diski sonlandırmanız gerekir. Aksi takdirde disk sadece kamerada çalışacaktır.

Bu arada eğer bir kere yazılabilir bir isk ise sonlandırdıktan sonra bir daha o diske başka kayıt yapamayacağınızı da unutmamak gerekiyor. Bu yüzden DVD'nin tamamı dolmadan sonlandırmamanızı tavsiye ederim. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Kolay gelsin.