sorularıma cevap arıyorum

bazistasyonu
27-12-2013, 17:00   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj

baz istasyonları ve tv verici ve radyo istasyonları birbirleriyle nasıl haberleşiyor ışınlar yoluylamı haberleşiyor ve frekans ve sinyal yollarıylamı birbirleriyle haberleşiyorlar

baz istasyonlarının yaydığı ışınlar var mı ve tv ve radyo verici istasyonlarının yaydığı ışınlar var mı

baz istasyonları cep telefonlarıyla nasıl haberleşiyor birbirlerine sinyal veya frekans mı gönderiyorlar

hani biz cep telefonlarında video resim sms filan gönderiyoruz ya ve bazı yarışmalarda yarışmacıları desteklemek amaçlı sms filan gönderiliyor ya onlar nasıl yol alıyor havada baz istasyonları videoları smsleri ve resimleri nasıl algılıyor ve onları nasıl karşı tarafa iletiyorlar baz istasyonları

radyo ve tv verici istasyonları ve baz istasyonları neden uzunlar neden çelik kulelere yapıyorlar radyo ve tv verici ve baz istasyonlarını

radyo ve tv verici istasyonları neden bir bölgede toplu halde bulunuyorlar nedeni nedir

radyo ve televizyon verici istasyonları televizyon ve radyo yayınlarını nasıl tvlere iletiyorlar ve radyo ve tv verici istasyonları baz istasyonlarından daha tehlikeli diyorlar doğrumu neden tehlikeliler

tv ve ve radyo verici istasyonları birbirlerine ne gönderiyorlar hani uydu kanalları var ya uydu kanallarını uzaydaki uydularla tv verici istasyonlarına

ve radyo istasyonlarına sinyal veya frekans mı gönderiyorlar ve uydu kanallarını uzaydaki uydular nasıl televizyonlara iletiyorlar ve bunların görünmeyen yaydığı şeyleri insanlar nasıl tespit ediyorlar

ve sinyal ve frekans ses gibi mi yayılıyor ve renkleri var mı

bazistasyonu
30-12-2013, 21:30   |  #2  
OP Taze Üye
0 mesaj

okyuan yokmu bunu

ciscon
31-12-2013, 15:20   |  #3  
Taze Üye
4 mesaj

okuyan varda  ben kablosuz ağ için ethernet kartı gereklimi sorusuna bile cevap alamadım  sen neler sormuşsun ))