sorun ne olabilir

hasan 4100
24-04-2008, 18:04   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

cd,den film izleyemiyorum.cd,deki film dosyasını tıkladıgımda bilgisayar reset atıyor.k-lite code pack yüklü.internetten indirdigim filmleri izliyorum.film gösterici programlar bilgisayarımda mevcut[bs-player,gom player,power dvd vs.]sorun ne olabilir acaba yardımlarınızı bekliyorum.

Osgn
25-04-2008, 00:57   |  #2  
Yıllanmış Üye
349 mesaj

Bilgisayar Yeniden başlat modunda mı reset atıyor yoksa bi anda mı?

Eğer "Yeniden Başlat" modunda ise CD'deki film dosyasına sağ tıkla >> Birlikte Aç... >> Program Seç... >> Listeden Media Player ya da hangisini istiyorsan onu seç ve alttaki "Bu dosyaları açmak için her zaman seçili programı kullan"  kutucuğunu doldur ve Tamam'a basmayı dene..

Eğer bi anda reset atıyorsa Bilgisayarıma Sağ Tıkla >> Özellikler >> Gelişmiş Sekmesi >> Başlangıç ve Kurtarma "Ayarlar" >> "Otomatik Olarak Yeniden Başlat" Kutucuğunu boşalt ve filmi açmayı dene. Reset atmak yerine Mavi Ekran gelecetir. Yazıları not et ve buraya aktar. Belki sorun hakkında bi fikrimiz olabilir...

VOY
25-04-2008, 10:05   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
922 mesaj

virüs girmiş olabilirmi

eroltezcann
05-07-2008, 15:14   |  #4  
Taze Üye
9 mesaj

virüsle bir alakası olacagını zannetmıyorum ama osgn nın dedıgı gıbı ilk olarak dosyanın hangı program uzerınden baslayacagını secmen lazım onu yap bı de ole dene