Sound Editor Deluxe [07.02.2011]

CHIP Online
07-02-2011, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Sound Editor Deluxe Windows için görsel bir dijital ses düzenleme yazılımıdır. Bu harika ses düzenleyici ile müzik düzenlemek artık çok kolay. Müziği görebilir ve yepyeni görsel arayüz sayesinde sese verilerini düzenleyebilirsiniz.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Sound Editor Deluxe Windows için görsel bir dijital ses düzenleme yazılımıdır. Bu harika ses düzenleyici ile müzik düzenlemek artık çok kolay. Müziği görebilir ve yepyeni görsel arayüz sayesinde sese verilerini düzenleyebilirsiniz.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumAnahtar özellikler:Sesi çalma, düzenleme, karıştırma ve analiz etme;
Kasetlerden, plaklardan, radyodan bilgisayarınızın line-in girişi ile ses kaydedebilme;
Sese özel efektler uygulayabilme;
Eski kayıtları dijital olarak düzenleme, gürültü gidierme ve çeşitli filtreler.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Sound Editor Deluxe

Kapalı Hesap (154666)
07-02-2011, 15:48   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 16
4,901 mesaj

Amatör kullanım için oldukça faydalı diyebilirim.
Basit ve kullanışlı. Ancak profesyonel olarak olmasa da çok eksik yönleri var.

Kapalı Hesap (154666)
12-02-2011, 17:52   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 16
4,901 mesaj
Alıntı: Cellatbey  
Öyle fakat zaten Çok profesyonel yazılımların fiyatlarıda boyutlarıda,özellikleride çok fazla.Benim gibi ev kullanıcı olanlar zaten çok profesyonel yazılımları kullanamayızki. Onlar kullanmak için ileri düzeyde ses bilgisine sahip olmak lazım.
Bu bir nevi Photoshop ile PhotoFiltre gibi olmuş oluyor.photoshopun karmaşık yapısı acemiye nasıl zorsa Photo Filtre aceminin işini görüyorsa işte bu da ses editörlerinin Photo filtresi diyebiliriz.Eski Gold wave Editörün hemen hemen aynı kullanım arayüzüne sahip.Birkaç denemeden sonra belki demirbaşım olabilir.
aradan minnacık sesleri çıkardımı Mp3 e düzgünce çevirdimi bana ve pek çoğumuza yeter.

Saygılar
Ben Adobe audition kullanıyorum. Yaklaşık 8 yıl önce 100 dolar gibi bir ücretle almış olduğum bu programa verdiğim lisans ücreti bence fazlasıyla hakkını veriyor.

wild_lion75
14-04-2011, 22:06   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar Bildiniz ses düzenleme programlarını yazabilirmisinz