Sürekli hata raporu alıyorum

Admirüs
02-07-2009, 12:47   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

[URL=http://img151.imageshack.us/i/hataraporun.jpg/][/URL]

Usb veya disket sürücü kullanıldığı zaman yukarıda upload ettiğim resimdeki hatayı veriyor yeniden başlatmadan bu hata gitmiyor. Format attım yine gitmiyor. Ayrıca bilgisayarımdan hata göndermeyi devre dışıda bıraktım ama devam ediyor. Bu hatayı görev yöneticisinden sonlardığım zamanda farklı türde örneğin şuan soundman.exe yazıyor bu uyarıyı sonlandırdığımda farklı bir isimle karşıma çıkıyor. Forumda buna benzer bir konu buldum hatta çok yakın. sürücünün yanlış yüklemesiyle oluşan bir hata olduğunu söylenmiş sanmıyorum ayrıca orda çözüm yolu olarak aşağıdakini önermiş. Ama şöyle bir durum var çıkarılabilir diskim benim c değil j

Örnek Çözüm Yolu olarak sunulan cevap aşağıda
Bu sorunu gidermek için, aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:

* Bilgisayarı başlatmadan önce çıkarılabilir sürücüye bir çıkarılabilir disk yerleştirin.
* Çıkarılabilir sürücünün sürücü harfi atamasını C'den farklı bir harfle değiştirin.

Windows XP'de sürücü harfi atamalarını değiştirmek için, aşağıdaki adımları izleyin:
1. Bilgisayarda Administrator (Yönetici) olarak oturum açın.
2. Taşınabilir sürücüye bir disk yerleştirin.
3. Başlat'ı tıklatın, Bilgisayarım'ı sağ tıklatın ve ardından Yönet'i tıklatın.
4. Disk Yönetimi'ni tıklatın.
5. Değiştirmek istediğiniz bölümü, mantıksal sürücüyü veya birimi sağ tıklattıktan sonra Sürücü Harfi ve Yolu Değiştir'i tıklatın.
6. Çıkarılabilir sürücüyü tıklatın, Değiştir'i tıklatın, kullanmak istediğiniz sürücü harfini tıklatın ve ardından Tamam'ı tıklatın.

Denilmiş. Şimdiden teşekkürler.