Sürücü sorunu

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Banned
21-03-2006, 10:33   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
43,715 mesaj
Kadir USTAEL
Merabalar.Öncelikle şunu belirtmeliyim; bu kişisel bir sorun bebim için, yani derginizle alakalı değil. Elinizden birşey gelmezse bunu olgunlukla karşılarım. Durumum şöyle:
İçinde bilgisayarımla alakalı olan bütün CD'leri barındıran (anakart, ekran kartı gibi) çantamı uzun bir süre önce çaldırdım ve ne yazık ki daha bulunamadı. Şimdi de bilgisayarıma format atmam gerekiyor ve özellikle anakartımın cd'si olmadığından elim kolum bağlı. Eğer bana yardımcı olur ve bir yol gösterirseniz çok sevinirim. Anakatrımın modeli asus p4 v8x-x, ekran kartım ise fx5200. Tekrarlıyorum, eğer elinizden birşey gelmezse canınız sağolsun, sizin sayenizde zaten çok şey öğrendim bilgisayarlar ve yeni teknolojiler hakkında. Cevabınızı bekliyorum. Kolay
CHIP YARDIM MERKEZİ:
www.asus.com.tw  adresinizden anakartınızın tüm sürücülerini çekebilirsiniz. Download bölümüne girip anakartınızın modelini seçmeniz yeterli. Ekran kartınız için aynı şeyleri yapabilirsiniz onunda markasına göre web sitesinden driverını çekmeniz mümkün.