Symbian Anna Güncellemesi...

Erşah
20-01-2012, 17:27   |  #1  
Erşah avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
2,183 mesaj

Merhaba arkadaşlar.Uzun zamandır forumda yoktum.Malum sınav falan var.Herneyse gelelim soruma...

Ben geçen ay Nokia C6-01 model telefon aldım.Telefonumdan memnunum fakat telefonun Nokia Suite programından Symbian Anna güncellemesi olduğu bilgisi geliyor. Şu an Symbian^3 yüklü.Sizce bu güncelleme yapmalı mıyım? Bu arada telefonda yazılımsal olarak hiçbir sorun yok ve de bu işlemi yaparsam ne yazık ki telefon garanti dışı kalıyor. 

Herkese teşekkürler.

Son Düzenleme: Erşah ~ 20 Ocak 2012 17:28
Toxic
21-01-2012, 17:31   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,600 mesaj

bende c6-01 kullanıcısıyım symbian anna bende daha önceden kurulu geldi anna yı yüklersen telefonun garanti dışı kalmaz kalması imkansız çünkü güncelleme nokia tarafından çıkarılıyor ve nokia 3-4 aydır güncelleyin diye basbas bağırıyor bence güncelle

niko6185
21-01-2012, 19:10   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
886 mesaj
Alıntı: Erşah  
Merhaba arkadaşlar.Uzun zamandır forumda yoktum.Malum sınav falan var.Herneyse gelelim soruma...

Ben geçen ay Nokia C6-01 model telefon aldım.Telefonumdan memnunum fakat telefonun Nokia Suite programından Symbian Anna güncellemesi olduğu bilgisi geliyor. Şu an Symbian^3 yüklü.Sizce bu güncelleme yapmalı mıyım? Bu arada telefonda yazılımsal olarak hiçbir sorun yok ve de bu işlemi yaparsam ne yazık ki telefon garanti dışı kalıyor. 

Herkese teşekkürler.

erşah kardeşim hayırlı uğrğlu olsun telefonun iyi secim yapmışsın bende c6-01 kullanıcısıyım telefonlarala cok haşir neşirim hastalığımvar yani öncelikle kac tl aldn telefonu sornuda cevap verim bende ilk aldığımda Symbian^3yüklü idi telefonda ve güncelleme geldi anna diye nokia suiteden güncelledim kendi kendine yaptı herşeyi telefon bi sorun olmuyor garanti dışıda kalmıyor sen telefonunu güncelle asıl bomba olan haberim nokia belle işletim sistemi cıktı cok harika özelliklere sahip şubat ayında cıkcak nokia n8 ,e7,c7,x7,c6-01 telefonlara aynı güncelleme ile yükleyeceksin nette bi bak videosunu izle bellenin sen ilk olarak telefonunu güncelle bişey olmaz korkma hadi kolay gelsin

Qromodynmc
21-01-2012, 20:18   |  #4  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

Güncellemeyi yapmakta büyük fayda var + Yakında Belle gelecek,Emin olun telefonunuz Baştan aşağı değişecek,Çok Hoş olcak :)

Erşah
22-01-2012, 17:04   |  #5  
Erşah avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
2,183 mesaj

Çok saolun yorumlar için. Bu arada fiyat soran arkadaş için 600 liraya aldım. Garanti meseleinde de bildiğim kadarıyla güncelleme sonrası oluşan yazılımsal hatalara karşı telefonun ya da herhangi bir elektronik üreticisiin garanti sağlamadıkları hakkında bi bilgim vardı ama eğer sizin dedikleeiniz doğruysa güncellemeleri derhal hallederim