Tablet Arıyorum ama baya bir farklı tablet.

mustafa2116
14-01-2014, 16:49   |  #1  
mustafa2116 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 64
3,012 mesaj

TV ye bağlayıp HD video izleyebileceğim ancak KUMANDALI İnternet destekli  1 gb ram 1 ghz  cpu civarlarında 2gb-4gb hafıza farketmez bir tablet arıyorum.
Elimde bulunan kumandalı tablet yeterli desteği veremiyor. youtubeye girdiğimde linklerde gezemiyorum  bunun yerine sadece arama alanını açıyor ve diğer gezim alanlarında ise gezinti sekmesini gösteremiyor.
50 dk da bir kapanıp açılıyor Isınmayla kalaı diye düşündüm ancak öyle bir sorun değil. neden kapandığını anlamadığım bir yeniden başlama sorunuda var.

Bu şekilde bir ürün bilen varmı.
En düşük özellikler.
2 gb hafıza
1 ghz cpu tek-cift farketmez.
1 gb ram
50 dk da bir kapanmayacak  videoyu izletecek
kumandalı
HDMI girişi
Wifi 150 mps ve üzeri
şarjz konusunda pek önemli değil.
Tableti ekrana bağladığımda tablet kendi ekranını kapatmasın .

Bendeki TV ye bağlı tablet

Son Düzenleme: mustafa2116 ~ 14 Ocak 2014 17:02
pcuzmanı41
14-01-2014, 17:16   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 13
172 mesaj

sa. sana tablet değil de bu cihaz çok işini görür http://www.teknobiyotik.com/note ... 1g-ram-mini-pc.html

ancak şu anda stoklarda yokmuş beğenmez isen sitede tablet kategorisinden cihazlara bakabilirsin iyi günler..

mustafa2116
15-01-2014, 12:40   |  #3  
mustafa2116 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 64
3,012 mesaj

Bu mini PC güzelmiş ancak  bu tip olması şart değil bir sorun daha var. HDMI girişi tv nin tam arkasında ve duvara doğru  dönük   baktığım şeyin biraz eğimli olması şart :(

HKKYCL
23-01-2015, 11:51   |  #4  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
32 mesaj
Alıntı: mustafa2116  
TV ye bağlayıp HD video izleyebileceğim ancak KUMANDALI İnternet destekli  1 gb ram 1 ghz  cpu civarlarında 2gb-4gb hafıza farketmez bir tablet arıyorum.
Elimde bulunan kumandalı tablet yeterli desteği veremiyor. youtubeye girdiğimde linklerde gezemiyorum  bunun yerine sadece arama alanını açıyor ve diğer gezim alanlarında ise gezinti sekmesini gösteremiyor.
50 dk da bir kapanıp açılıyor Isınmayla kalaı diye düşündüm ancak öyle bir sorun değil. neden kapandığını anlamadığım bir yeniden başlama sorunuda var.

Bu şekilde bir ürün bilen varmı.
En düşük özellikler.
2 gb hafıza
1 ghz cpu tek-cift farketmez.
1 gb ram
50 dk da bir kapanmayacak  videoyu izletecek
kumandalı
HDMI girişi
Wifi 150 mps ve üzeri
şarjz konusunda pek önemli değil.
Tableti ekrana bağladığımda tablet kendi ekranını kapatmasın .

Bendeki TV ye bağlı tablet

Hocam kumanda işini tam bilemiyorum ama diğer özelliklerini karşılayacak ürün şu bence;

Hometech Quad Tab 

İndirimli fiyatları şuan Teknosa gibi yerlerde var.