TAM SÜRÜMLER

kopuKÇocuk
06-05-2009, 21:35   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
970 mesaj

arkadaslar

benm mart ayında aldığım chip

dergisin de tamsürüm hiphop6

vardı bikere yükledim iyi

çalışıoyordu fakat pc ye format

attıktan sonra bida yükledim ama

busefer sorun çıkardı

yapılan müzikleri kaydetmemeye

simdi benm sorum şu:acaba

bu tamsürüm

programlar sadece birkez mi kuruluyor yoksa

herzamanmı

kurulabilir anlamadım-çünkü

program demo gibi oldu yhani

müzik yapıyor fakat kaydetmiyor
cevap yazarsanız sevinirim

şimdiden saolunIslık

Mustafa Akın
06-05-2009, 21:57   |  #2  
Mustafa Akın avatarı
Yıllanmış Üye
3,236 mesaj

Benim bildiğim, sadece indirdiğiniz gün kurulabiliyor. Onu da teyit etmek için internete bağlanıyor.

Not: Çok büyük karakter kullanmayın böyle, okumayı zorlaştırıyor.

loganwolverine
06-05-2009, 22:04   |  #3  
Yıllanmış Üye
944 mesaj

tam sürümleri değil bütün program ve oyun vb şeyleri istediğin kadar kurabilirsin (beta veya kısıtlamlılar format grerktirir diyelim)

senin ikinci kurumunda bir hata olmuş büyük ihtimal dvd de bi çizik yada ters bişey buna yada kurulumdan sonra programa bişey olmuş olabilir

kopuKÇocuk
07-05-2009, 13:40   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
970 mesaj
AdRaMiTi

Söyle düşünürsek Dvd'deki bir veriden proğram kurduğunda proğram tekrar dvd'ye bir kaydetme işleminin yapmayacağından veya yapılan işlemleri loglayıp kendi datası içinde kaydetmeyeceği mantıgı ile yola cıkarsak formattan sonra tekrar kurmada sorun cıkartacağını sanmadığım gibi lakin bu proğram uzak erişim yapıp sunucudan sertifika filan yüklüyorsa o zaman işte burada bir engel olabilir.

Şİmdi burdan tekrar yola cıkarsak sonuc su olurki Sen formattan sonrada Dvd'den tekrar proğramı kursan'da sorun oluşturmayacağı.

Tabi hiç o proğamı kurmadım lakin daha önceki tam sürümler kurduğum proğramlardan yola cıkarak yaşadığım tecrübelerin elverdiği kadarıyla ben problem yaşamadım bugüne kadar.Bence sen your uninstaller tipi proğramla kaldır tekrar kur olmazsa bende kurarım bakarız duruma göre bir cagresine.

arkadaşım ben genelde revo üninsateller kullanırım fakat your ve revonun fazla bir farkı yok diye biliyorum.ben formattan sonra yüklediğimde program çalıştı fakat müzikleri kaydetmemeye başladı...dediğiniz gibi sertifika olayınıda formattan önce yüklediğimde istemişti hatta msn'mi felan istemişti ama formattan sonra yüklediklerimde istemedi direk yükleyip bitirdi acaba sertifika istemesi için ne yapmalıyım kaçkere sildim yeniden yükledim fakat nafile..acaba pc'yimi tanıyor o yüzden mi istemiyor ama ben bide ilk kurduğumda bende home basic yüklüydü şimdi ultimate yüklü ama onunla bir ilgisi olduğunu sanmıyorum neyse yinede saolun bide your unin satller ile deneyelim bakalımMasum