taşınabilir hdd

sinato
21-01-2013, 02:41   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5 mesaj

hdd motorum donuyor bilg okumuyor

yada cok yavaş bi şekilde okuyor ama herhangi bir dosyaya tıkladıgımda "yanıt vermiyor" hatası veriyor yada parametre hatası  diyor

bilgilerim kurtulurmu

hdd de bi parça değişip kurtarma yapılabılırmı

yardım  ederseniz sevinirim

Sistem Bilgilerim
sinato bu faydalı başlığı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
orhanbayram
21-01-2013, 14:42   |  #2  
orhanbayram avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 8
333 mesaj

Selam sinato. Konuyla ilgili belli ücretler karşılığında hizmet veren firmalar mevcut bir araştır derim. Eğer bilgilerin gerçekten önemliyse ve kurtarılması gerekiyorsa bu veri kurtarma firmalarına bir danış bence.

orhanbayram bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
DiamondMines
21-01-2013, 17:00   |  #3  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: sinato  
hdd motorum donuyor bilg okumuyor

yada cok yavaş bi şekilde okuyor ama herhangi bir dosyaya tıkladıgımda "yanıt vermiyor" hatası veriyor yada parametre hatası  diyor

bilgilerim kurtulurmu

hdd de bi parça değişip kurtarma yapılabılırmı

yardım  ederseniz

HDD motorum derken? Hataların resimlerini çekip atarsan bakalım. Yazılımlarlada kurtarılabilir ama 100% garanti değil.

DiamondMines bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
sinato
24-01-2013, 18:24   |  #4  
OP Taze Üye
5 mesaj

ben zaten hdd yi söktüm aynı model bi tane daha alıp denemek istiyorum ınternetten sipariş vericem zira baya bi bılgısayarcı gezdim ama aynı model ınden bulamadım nette okudugum bazı sıtelerde aynı model ıle olabıleceği soylenmiş ben de bu yolu denemek ıstıyorum
çunki veri kurtarma işlemleri cok pahalı gibi gözüküyor
ben antalyadayım ıstanbula gondermem gerekıyor verı guvenlıgım kalmıyor yınede tesekkurler

sinato
24-01-2013, 18:26   |  #5  
OP Taze Üye
5 mesaj
Alıntı: DiamondMines  
HDD motorum derken? Hataların resimlerini çekip atarsan bakalım. Yazılımlarlada kurtarılabilir ama 100% garanti değil.

motor donmuyordu ilk once ondan yazmıştım sonra ben sokunce vıda biraz gevşediği için rahatlayıp calıştı bu seferde sokerken okuyucunun hassas oldugunu unutmuşum ve ucunu  biraz bozdum :(

DiamondMines
24-01-2013, 21:53   |  #6  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj

Çok pahalı. Sabit diskin hiç çalışmıyor mu? Açıl mıyor mu? Yazılım tavsiye edebilirim çalışıyorsa...?