Telefon Önerisi

SMHYLMZ74
05-10-2013, 23:20   |  #1  
SMHYLMZ74 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Her yönden güçlü, 2 - 3 yıl idare edebilecek bir telefon almayı düşünüyorum. Aslında aklımda 5S vardı ama satış fiyatını öğrenince vazgeçtim. İlk sorum Haziran ayına doğru 5S ' in fiyatı ne kadar olur ? Eger 2000 TL civarına düşmezse alamam.Diger modellerden Note 3 , Galaxy S4 , HTC One, LG G2 de ilgimi çekiyor fakat android konusunda çekiniyorum.Android telefonların özellikleri ne kadar güçlü olsada kasmaların yüksek oldugunu duydum.Benim için başlıca telefonda olması gereken özellikler:

Çok stabil olması , oyunlarda , uygulama arası geçişlerde kasmaması , yüksek kamera performansı , internette telefondan çok giren biri olarak iyi bir deneyim sunması.Çok büyük telefonda almayı düşünmüyorum.Bu yüzden Note 3 den biraz sogudum.İphone 5 de aklımı çok kurcalıyor.Sizce bu dönemde İphone 5 alınır mı ? Önerilerinizi bekliyorum.

hasantezel
07-10-2013, 18:05   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
51 mesaj

LG G2 marka telefonu biraz araştır ve diğer telefonlarla fiyat ve özellik olarak kıyasla sonucu zaten göreceksin. Lg g2 alınabilecek en iyi telefon

fatihsoylu01
07-10-2013, 18:11   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Android düşünüyorsan 1600 tl'ye alınacak tek telefon Lg G2 incelemelere bir bak istersen.