temporary int files da videolar görünmüyor

fatpo
11-12-2009, 18:58   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
52 mesaj

win7 de temporary internet files dosyasına girdiğimde (gizli klasörler görünür olduğu halde) internette izlemiş olduğum videoları göremiyorum. xp de kopyala yapıştır ile masaüstüne alıp kayıt edebiliyordum. acaba başka bir klasöre mi kayıt oluyor geçici internet dosyaları? bir yardım lütfen..

Semih Özyurt
11-12-2009, 22:44   |  #2  
Semih Özyurt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,749 mesaj

dostum genelde disk temizleme yaptığın zaman tempony internet files dosyası hangi bölümde görünüyorsa orda kayıtlıdır başka yere gitmez. sana tavsiyem önce disk temizleme yap daha sonra youtuubeye gir bi videoyu seyret daha sonra tekrar bir bak bakalım

Son Düzenleme: Semih Özyurt ~ 11 Aralık 2009 22:45
fatpo
13-12-2009, 13:12   |  #3  
OP Üye
52 mesaj
Alıntı: Semih Özyurt  
dostum genelde disk temizleme yaptığın zaman tempony internet files dosyası hangi bölümde görünüyorsa orda kayıtlıdır başka yere gitmez. sana tavsiyem önce disk temizleme yap daha sonra youtuubeye gir bi videoyu seyret daha sonra tekrar bir bak bakalı

aynen dediğin şekilde yaptım ama maalesef video temporary de görünmüyor.

Son Düzenleme: fatpo ~ 13 Aralık 2009 13:13
Semih Özyurt
13-12-2009, 13:48   |  #4  
Semih Özyurt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,749 mesaj

o zaman sana tavsiyem IDM kullan

fatpo
13-12-2009, 14:11   |  #5  
OP Üye
52 mesaj
Alıntı: Semih Özyurt  
o zaman sana tavsiyem IDM

İDM dediğin bi kayıt programı mı?

Mustafa@PC
13-12-2009, 14:13   |  #6  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

IDM bir indirme yöneticisi programı, özelliklerinden biride sitelerdeki videoları kolayca indirmesi...

Temp klasöründen öyle videoyu bulup izleyemessiniz ayrıca ;)

fatpo
14-12-2009, 08:48   |  #7  
OP Üye
52 mesaj
Alıntı: Mustafa@PC  
IDM bir indirme yöneticisi programı, özelliklerinden biride sitelerdeki videoları kolayca indirmesi...

çok bilgili olduğunuz belli ama kesinlikle paylaşımcı değilsiniz. kusura bakmayın arkadaşlar ama bişey söyleyip kenara çekiliyorsunuz. yanlış forumda bilgilenmeye çalışıyorum zannedersem. çok üzgünüm.

Son Düzenleme: fatpo ~ 14 Aralık 2009 08:50
ifteri
14-12-2009, 12:22   |  #8  
ifteri avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
498 mesaj

xp de oluyordu.w7 de maalesef bende yapamadım.

Son Düzenleme: ifteri ~ 14 Aralık 2009 12:23
fatpo
14-12-2009, 13:07   |  #9  
OP Üye
52 mesaj
Alıntı: ifteri  
xp de oluyordu.w7 de maalesef bende yapamadım.
İfteri bu konuda yardım gelemeyecek zannedersem. başka forumlardan araştırmaya başlıyorum. eğer sorunu çözersem sana haber ederim inşallah.

secman
14-12-2009, 13:18   |  #10  
Yıllanmış Üye
247 mesaj

xp de sp3 yüklüysede temporary internet files gözükmez ayrıca dosya aratsanda var olan dosyayı göstermeyecektir bununlada yetinmemişler yüklenen video geçici olarak başka adla kayd ediliyor vede o dosya kopyalanmaya karşı engellemişler exploreri kapadığın zamanda dosya siliniyor microsoft gıcıklığını yapmış

fatpo
14-12-2009, 14:11   |  #11  
OP Üye
52 mesaj
Alıntı: secman  
xp de sp3 yüklüysede temporary internet files gözükmez ayrıca dosya aratsanda var olan dosyayı göstermeyecektir bununlada yetinmemişler yüklenen video geçici olarak başka adla kayd ediliyor vede o dosya kopyalanmaya karşı engellemişler exploreri kapadığın zamanda dosya siliniyor microsoft gıcıklığını yapmış
vay alçak köfteler vay. o zaman kayıt etme programlarından birini mi kullanmamız gerekecek yahu. tüh. öbür türlü iyi oluyordu. açıklama için teşekkürler. ama bence i e den çıkış yapınca silinmiyor. çünkü denedim. sil deyince siliyor ve harddiskten boyut ancak sildikten sonra azalıyor.

fatpo
15-12-2009, 09:44   |  #12  
OP Üye
52 mesaj

yoook mu cevabı bilen bir babayiğit.

eyvallahtemporary
08-01-2010, 14:51   |  #13  
Taze Üye
3 mesaj

slm kardeş ,ben de fatpo kardeş gibi temporary internet files klasöründen nette izlediğim videoların çoğunun dosyasını bulup masaüstüne kaydedebiliorum ve bu konuda fatpo'nun yaşadığı gibi sonradan o dosyaları bulamama sorunu yaşamadım,hala dosyaları pc'ye kaydedebiliorum.Sen 'bulup izleyemezsiniz' demişsin ama böle bi durum var yani. :))Ben bu konuyla ilgili başka bişey sorcaktım sana.Ben özellikle Facebookda video izledikten sonra hemen temporary internet files klasörünü açıp izlediğim videoyu masaüstüne kopyalıorum ve o video dosyasının temporary'de görünmesi için videonun hepsini izlemek gerekio.Ama bazen de videonun hepsini izlemesem bile,hatta videoyu açıp bikaç saniye sonra sayfayı kapatsam bile temporaryde görünüo o izlediğim videonun dosyası.Videonun hepsini izlemek,bikaç saniye izlemekten çok daha fazla kotadan yer,böle videoyu açıp da bikaç saniye izlemek ve o videonun dosya halinde temporary'de görünmesi ,yine aynı miktarda mı kotadan yer?

eyvallahtemporary
08-01-2010, 15:01   |  #14  
Taze Üye
3 mesaj

Bi sorum daha olcak,özellikle Facebookda bi videonun hepsini izledikten sonra o videonun dosyası temporary'de her zaman görünüo ama videoyu bikaç saniye izlememe rağmen bazen de o videonun dosyası bi önceki msjda sölediğim gibi görünmüo her zaman temporary'de.Bi videonun bikaç saniye izlenmesine rağmen, o video dosyası temporary'de görünüyosa,bu durum neye göre gerçekleşiyo? Ara sıra oluyo çünkü bu dediğim.