Temporary İnternet Files

fasterdem
07-04-2009, 15:00   |  #1  
fasterdem avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
404 mesaj

Ben daha önce masaüstü pc'de Windos xp professional kullanıyordum.Şimdi yeni notebook aldım.Windows Home Premium işletim sistemi ile beraber geldi.Ve tabikide internet explorer 7...Şimdi sorum şu:Ben daha önce xp kulanırken internette izlediğim film, dinlediğim mp3 hatta sitelerdeki resimleri bu Temporary İnternet Files klasöründe buluyordum.Ama bu Vista'yı kullandım kullanalı böyle bişi yok.Temporary İnternet Files klasöründe birkaç tane metin dosyası var o kadar.Bu kadar izlediğim film,mp3 ve diğer dökümanlar nereye yükleniyor?Cevaplarınız bekliyorum şimdiden teşekkür ederim...

fasterdem
07-04-2009, 16:14   |  #2  
fasterdem avatarı
OP Yıllanmış Üye
404 mesaj

ya o kadar kişi okuyo birde cevap yazın hayrınıza:(((

enhakan
12-11-2009, 15:34   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

Kardeş aslında çok basitvistadaki gibi
masaüstüne yeni bir klasör aç
explorer sayfasında araçlar/ internet seçeneklerini tıkla
gözatma/ geçmişi ayarlar/klasör taşı de ve yeni açtığın klasörü seç

kalasör seçeneklerinden gizli kalsörleri göster seçeneğini ve sistem klasörlerini gösteri işaretle

internette gezdiğin bütün site ve görüntüler bulmak için masa üstünde belirlediğin klasörü aç Geçici Internet Dosyaları klasörüne girmeden  kendi belirlediğin klasör içinde arama butonunda * tuşuna bas bütün dosyalar görünür  veya *.*flv yaz

xjacobx
21-05-2010, 23:22   |  #4  
Taze Üye
4 mesaj
Alıntı: enhakan  
Kardeş aslında çok basitvistadaki gibi
masaüstüne yeni bir klasör aç
explorer sayfasında araçlar/ internet seçeneklerini tıkla
gözatma/ geçmişi ayarlar/klasör taşı de ve yeni açtığın klasörü seç

kalasör seçeneklerinden gizli kalsörleri göster seçeneğini ve sistem klasörlerini gösteri işaretle

internette gezdiğin bütün site ve görüntüler bulmak için masa üstünde belirlediğin klasörü aç Geçici Internet Dosyaları klasörüne girmeden  kendi belirlediğin klasör içinde arama butonunda * tuşuna bas bütün dosyalar görünür  veya *.*flv

bende aynı sorunu yaşıyorum. tempe ulaşabiliyorum ancak videolar gelmiyor. EN HAKAN' IN dediğinide yaptım ancak gene diğer internet dsyaları gözüküyor, videolar gelmedi. yardım ederseniz sevinirim..

mustafa2116
23-05-2010, 02:07   |  #5  
mustafa2116 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 64
3,012 mesaj

Tem dosyasına winrarla girp destop.ini dosyasını siliniz.
bu dosya içindeki reg komutu tem dosyasının yansımasını gösterime koymuştur
Xp deki internet temp dosyası sp3 ile bu hale geldi vistada da aynı kural geçerli  Win7 de de aynı durumda

destop.ini dosyasını sildiğinizde normal klasör sekmesiyle girerk ordaki klasörleri geziniz.

Tam adres şekli

C:\.....\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files