terminal pc (ncomputing workclient )

HPQ-User
10-02-2008, 07:13   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

sannsar sormuş:
iyi günler sizlerden bir test yapmanızı ve hangisinde ne özellikler var belirten bir katalok hazırlamanızı tavsiye edecektim bilindiği gibi cd romu olmayan hdd si olmayan ama ana makinedeki programları aynısı gibi kullandığınız bir cihaz ncomputing L230 200 vs. buna benzer bir iki marka daha var ben internette ayrıntılı bilgi bulamadım bu terminaller çok kullanışlı ilginize şimdiden teşekkürler.

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Diğer
Sistem Özellikleri:
iyi günler sizlerden bir test yapmanızı ve hangisinde ne özellikler var belirten bir katalok hazırlamanızı tavsiye edecektim bilindiği gibi cd romu olmayan hdd si olmayan ama ana makinedeki programları aynısı gibi kullandığınız bir cihaz ncomputing L230 200 vs. buna benzer bir iki marka daha var ben internette ayrıntılı bilgi bulamadım bu terminaller çok kullanışlı ilginize şimdiden teşekkürler.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

engin123456
17-02-2008, 18:59   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Ben de katılıyorum. Ben de okulumda bu terminalleri ilk gördüğümde çok şaşırmıştım. Kullandıktan sonra bir çok avantajını gördüm. Konu ile ilgili bir test sürecinden sonra ürünler ile ilgili bir katalog hazırlamanızda fayda var. Ncomputing terminallerinin Makedonya ve Amerikadaki bir çok ülkedeki okullarda da kullanıldığını yaptığım araştırmalarda gördüm. Kullanıcıları bu konu hakkında daha da aydınlatırsanız sevinirim.

tnconrl
11-05-2011, 15:34   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba Sorunuzu çok geç gördüm ama bende bu teknolojiyle yeni tanıştım açıkçası
Ama bahsettiğiniz ürünlerin şu an son üretimi olan L 300 serisi kullanıyorum.Bir eğitim alanında bir ana bilgisayarım var ve 20 kullancıılı bir sistem kurdum. Her kullanıcı kendisine özel oturum açabiliyor ve bagımsız çalıabiliyor.HD kalite videoları bile oynatabiliyorsunuz.En can alıcı noktası cihazlar 5 watt elektrik harcıyor ve böylece elektrikten yaptığımız tasarrufla cihazın parasını çıkarmış oluyoruz.Yeni bir teknoloji çıktığı zaman her bilgisayara tek tek işletim sistemi kurma derdi yok, upgrade derdi yok. Herşeyi ana makinede yapıyoruz süper bir sistem bence bizim gibi teknik destek veren personellere de çok rahat oluyor.
Şahsen bu sektördeki herkez bu sistemi denemeli AlkışDaha detaylı bilgiyi googleda Ncomputing yazarak araştırabilirsiniz

Son Düzenleme: tnconrl ~ 11 Mayıs 2011 15:40