The Social Network tam aldı!

CHIP Online
29-09-2010, 17:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Facebook'un filmi Cuma günü gösterime giriyor. Peki eleştirmenler film için neler dedi?

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/the- ... tam-aldi_22635.html

Resimlerle: Facebook'tan çok farklı 10 sosyal ağ sitesi...

Merakla beklenen Facebook filmi "The Social Network", Cuma günü New York Film Festivali'nde gösterilmeye başlancak. Ancak film eleştirmenlerine yapılan erken gösterimlerden sonra, film hakkında birçok olumlu eleştiri gelmeye başladı.

Bazı kişilere göre ya tamamen kurgu ya da gerçekten olanların büyük ölçüde dramatize edildiği filmin senaryosunu beyaz perdeye aktaran yönetmen David Fincher. Film eleştirmenlerinin, "The Social Network" ile ilgili söylediklerine bir göz atalım;

"Günümüzü şekillendiren sitenin arkasındaki insanlarla ilgili destansı bir gövde gösterisi" ABC News.

"Filmin büyüleyici, hayret verici ve sinir bozucu baş karakteri, bu filmi mutlaka izlenmesi gerekenler listesine koyuyor." Hollywood Reporter.

"New York Film Festivali'nin açılışında gösterilen son yıllardaki en iyi film ve bugünlerde nasıl yaşadığımızı anlatan saygı duyulan bir hikaye." New York Post.

Tüm konu: The Social Network tam aldı!

İzleyin: Facebook filmine ikinci fragman

Resimlerle: Facebook'tan çok farklı 10 sosyal ağ sitesi...

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Filmden neler bekliyorsunuz?

Nicoll
29-09-2010, 22:38   |  #2  
Nicoll avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,352 mesaj

Bu filmden Mark Zuckerberg'in daha fazla para kazanması ve servetini ikiye katlamasını bekliyorum.

"Facebook, Twitter, Youtube ve benzeri sanal sosyal oluşumlar ABD'nin ikinci hollywood'u" olduğundan bahsetmiştim... O yüzden benim için bu film hiç sürpriz olmadı zira Facebook'un kitabı da çıktı...

Facebook ve Facebok mensupları daha da genişleyecek; Facebook'un gizli ve yasal ortakları için öredk avlamak, kaz yolmak daha kolay ve zevkli hale gelecek.

Son Düzenleme: Nicoll ~ 29 Eylül 2010 22:38