TOP 5: Unutulmayacak cep telefonları

CHIP Online
09-10-2008, 03:27   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

CHIP Online editörleri seçti: İşte bizim asla unutamayacağımız 5 klasik cep telefonu modeli.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/TOP- ... lefonlari_8671.html

Resimlerle: TOP 5: Unutulmayacak cep telefonları

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanoğlunun hayatındaki en büyük devrim iletişim alanında oldu. Özellikle cep telefonları, artık hemen herkesin dünyanın neresinde olursa olsun birbirleriyle anında görüşebilmelerine olanak veriyordu.

Çıkış amacı iletişimi sağlamak olan cep telefonları, zaman geçtikçe farklı fonksiyonlarıyla kullanıcılarını kendisine çekmeye başladı. Bugün bir cep telefonuyla müzik ve radyo dinleyebilmek artık oldukça sıradan bir olay olsa da, bundan 10 yıl önce durum elbette daha farklıydı.

Günümüz cep telefonları artık bireylerin iletişimini sağlamaktan öte sunduğu çeşitli fonksiyonlarıyla kullanıcılarına ulaşmaya çalışıyor ve kamerası olmayan bir cep telefonuna rastlamak artık oldukça güç.

Bu makalemizde, CHIP Online editörlerinin oylarıyla seçtiğimiz unutulmaz 5 cep telefonunu bir araya getirdik. Tabi sizin seçiminiz farklı olabilir. Aşağıdaki yorum kutusu ve forumumuz da zaten bunun için orada duruyor...

Tüm konu: TOP 5: Unutulmayacak cep telefonları

Resimlerle: TOP 5: Unutulmayacak cep telefonları

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizin hafızanızdan çıkaramadığınız cep telefonu hangisi?

ErsinX
07-10-2008, 09:27   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
167 mesaj

Benim için top 5

1- Nokia 8110 (Çok karizmaydı)
2- Panasonic GD90 (çok severdim)
3- Nokia 3650 (İlk işletim sistemli telefonum)
4- Motorola Mpx200 (o Bir Efsane)
5- Siemens SX1 (Tabiki bir afsanede o)