Torrentin Yeni Yüzü!

SmasherTN
22-08-2011, 20:39   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Merhabalar Torrent Camiası,

1 Mayıs 2011 tarihinde turknova.biz olarak camiada yerimizi aldık.Her sitede oluşan sorunlar gibi bizler de sorunlar yaşadık.Fakat üstesinden gelemiyecegimiz sorunlar değildi..

Zaman geçti ekibimizi genişlettik..Her konuda yardımlarınız için Profesyonel yönetici ekibimiz;istediğiniz film ve dizileri zamanında sunabilmek için çabalayan encoder ekibimiz; işinin ehli dj arkadaşlarımız ile mini chatte siz üyelerimizi eğlendirmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Güçlü Server'lerımız ile sunumlarınızı maximum hızda indirebilirsiniz.

Forum alanımız daima hareketlidir..Çeşitlilik açısından zengindir.

Turknova yayınında dj ler ve yönetim ekibimiz canlı performanslar göstererek yanı sıra yarışmalar da düzenlenmektedir.Uplaod kredisi, davetiye kredisi vs.

Eğer siz hala turknova.biz e üye değilseniz çok şey kaçırdınız demektir.

Sitemiz takibi için,

FaceBook : http://www.facebook.com/TurkNova

TwiTter : http://twitter.com/#!/TurkNovabiz

karizmaqarizma
22-08-2011, 21:02   |  #2  
Yıllanmış Üye
112 mesaj

Tamam kardeşde güvenilirmi mesela ben işletim sistemi indireceğim herhangi bir zararlı yazılım içerirmi? Bu torrent dosyalarını sadece sizmi yüklüyorsunuz?başkalarıdamı yüklüyor?üyelik devatiyelimi? Bu sorularımı cevaplarsan sevinirim,sana güvenebilirmisyiz? siteniz hackerlaın uğrak yeri olabilir mi yada lamer v.s., sitenizden indirdiğimiz dosyların güvenliği ve kaliteliği için garanti veriyormusunuz?

karizmaqarizma
22-08-2011, 21:05   |  #3  
Yıllanmış Üye
112 mesaj

Bu arada ek olarak, bu bir türk sitesi olduğuna göre adıda turknova oardan geliyorsa neden lisans antlaşması ingilizce?, benim ip adresimi neden alıyorsunuz emin ellerdemi başkasının eline geçme imkanı olabilirmi? bu sorularımı cevalandırırsanız sevinirim

Son Düzenleme: karizmaqarizma ~ 22 Ağustos 2011 21:10
SmasherTN
22-08-2011, 21:39   |  #4  
OP Taze Üye
4 mesaj

kardeşim son derece güvenli ip adresi alımasının nedeni 2.hesap açılmaması için ve sunumlarımız zaten antivirüs programlarından geçirilip veriliyor o yüzden bir şüpheniz olmasın

SmasherTN
22-08-2011, 21:42   |  #5  
OP Taze Üye
4 mesaj

üyelikler davetiyeli değildir şimdilik sisteme üstün kullanıcı üstü ve tabii ki yönetim yüklüyor hacker lamer giremez girdiği taktirde gerekeni yapılır güvenilir bir site olduğunu kısa zamandaki yükselişten anlarsınız yönetim ekibimiz olarak güvenebilirsiniz çünkü çok geniş bir yelpazede profesyoneliz ekip olarak

SmasherTN
24-08-2011, 23:25   |  #6  
OP Taze Üye
4 mesaj

güncel...