TTNet İn hızı iyice yavaşladı.

Tuti Urmeylander
27-12-2009, 00:32   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
469 mesaj

İstanbul Beylikdüzü taraflarında oturuyorum.TTNet iyi kötü idare ediyordu.Ancak şu son zamanlarda ve bilhassa ''Hızlı Net Paket'' maket (!) kampanya olaylarının reklamları çıktı (bildiğiniz gibi bu reklamlar Chip Online'da da  arzı endam ediyor)  işler iyice sarpa sardı.Artık hız, kaplumbağa hızından farksız halde. Biz kullanıcılarını koyunları gibi çok seven TTNet'çiler (!)  acaba diyorum, her ay sabit ücret kazığının üstüne, bir de, bir kaç lira daha fazla alabilmek için bağlantıların hızın kasten düşürmüş olabilemezler mi... ?? Nedeni de basit; çıkarttıkları kampanya  paketlerini almaya ya da denemeye zorlamak için...Sürat felakettir de diyemeyeceklerinden (!)   '' hayır efendim olur mu hiç..teknik meknik''..bir sürü laf ebeliği zaten her zaman mümkün bizim ülkede.
Nedense böylesi konularda güven olayı artık yerlerde sürünüyor.

Sizler ne dersiniz.

hamzaa
27-12-2009, 01:33   |  #2  
Yıllanmış Üye
292 mesaj

kardeşim onlara alıştık zaten arada bir olur..ALt yapıdan dolayı olur.!

zrgnlr04
27-12-2009, 08:22   |  #3  
Yıllanmış Üye
977 mesaj
Alıntı: Turhan Uzman  
.... almaya ya da denemeye zorlamak için...Nedense böylesi konularda güven olayı artık yerlerde sürünüyor.
bir ara da MS nin , XP kullanıcılarını (sırf Vista ya kaysınlar diye)oto.güncl.yolu ile sürekli sakatlayıp duruyor şeklinde dedikodu lafları ortalıkda dolaşıyordu.Fakat onu bunu bilmem ama hız şu sıralar oldukca yavaşladı.