TTNET Müzik

CaOSe
12-07-2010, 00:04   |  #1  
CaOSe avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Ttnet müzikte sınırsız müzik dinleyebiliyoruz fakat indiremiyoruz, downloadhelper ilede indiremiyorum, dinlediğimiz şarkıyı indirebileceğimiz yada kaydedebileceğimiz bir program varmı acaba.
çünkü ordaki parçaların ses kalitesi iyi

derhasan
12-07-2010, 22:43   |  #2  
Taze Üye
18 mesaj

Yapmayın şunu ya! Yapmayın! Senin zihniyetine ....! Neyseki DRM var ki senin gibiler o tür yasadışı faaliyetlerde bulunamıyorlar.

CaOSe
13-07-2010, 17:46   |  #3  
CaOSe avatarı
OP Taze Üye
6 mesaj
Alıntı: derhasan  
Yapmayın şunu ya! Yapmayın! Senin zihniyetine ....! Neyseki DRM var ki senin gibiler o tür yasadışı faaliyetlerde bulunamıyorlar.
birincisi seninle bu konuyu her yönüyle tartışırdım ama ne yazıkki yeri burası değil
ikincisi eminimki bilgisayarında yüklü parçaların büyük çoğunluğu lisanssızdır (bilgisayarımda hiç müzik veya video yüklü değil dersen o başka, ki onada pek inanmam) bilgisayarındaki bütün içerik lisanslı ise gerçekten o zaman afra tafra yap, aksi taktirde hadi naş naş...

derhasan
14-07-2010, 20:08   |  #4  
Taze Üye
18 mesaj

Bilgisayarım baştan sona lisanslı olduğu için dayılanıyorum. Yoksa iç tutarsızlık olurdu değil mi? Geçmişte o tip yazılımlar kullandığımı kabul ediyorum ve artık kullanmadığımı da gururla söylüyorum. Darısı senin başına....!

Atilla Sarıtaş
14-07-2010, 21:31   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5,871 mesaj

Konu uzar gider. Bazı şarkılar şarkıcıların şarkıları korsana düşmeden 2-3 gün önceden sitede yayınlanıyor ama kendi playerlarında. Flash olduğu için ele geçirmek zorlaşıyor. Sitenin kodlarıyla bi kaç şarkı ayıklamıştım. Anlatılacak birşey değil malesef.