ttnet tarife değişikliği

Darkreichll
22-07-2013, 20:11   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

arkadaşlar merhaba ttnet paket değişikliği ile ilgili bi sorum olacak.

bugün itibariyle net6 kotalı tarifemden netlimitsiz tarifeye geçişi ttnet online işlemler merkeziden gerçekleştirmiş bulunmaktayım.

sistemde netlimitisize geçişim onaylanmış gözüküyor..kullandığım tarife bilgilerimde de netlimitsiz kullandığım gözüküyor...sizce artık birşeyler download ettiğimde eski tarifem net6 kotalı üzerinden  kota aşımı gibi gözükerek gelecek ay faturama uçuk fiyat yansımaz değilmi ? yani artık limitisiz olarak indirme yapabilirmiyim.

ttnet müşteri hizmetlerini aradığımda oradaki yetkili geçişin yapılmış, artık limitsiz olarak kullanabilirsin diyor.

siz ne diyorsunuz bu işe ...emin olamıyorum bi türlü.... gelecek faturaya uçuk fiyat gelmesinden korkuyorum.

Darkreichll
22-07-2013, 20:19   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

bilen arkadaşlar cevaplayabilirse memnun olurum.. tşkrler

jupiter65
23-07-2013, 07:00   |  #3  
jupiter65 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
1,167 mesaj

Garanti olması ve kotanı netten takip etmek için: TTNET web sayfasına gir ve TTnet e giriş yap. Sağ tarafta siyah bir pencere içindeki en üstteki menü olan "online işlem merkezi" ne gir. (TTNet'in sana verdiği şifre ve kullanıcı adıyla) Açılan sayfada hangi tarifede olduğun ve kullanım bilgilerin her şeyi bulacaksın.

Son Düzenleme: jupiter65 ~ 23 Temmuz 2013 07:01
murat5038
23-07-2013, 12:31   |  #4  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

Eğer tarifende ve heryerde netlimitsiz yazıp tarife bilgilerini okudu isen Limitsiz olduğu doğrulayabilirsin. Ancak ay başını beklesen yinede iyi olur her ihtimale karşı ama beklemek istemiyorum dersen de olur bir sıkıntı çıkararlarsa tarifende sınırsız olduğunu ve geçişin yazılı olarak geçiş yapıldığını belirtin ısrar ederlerse Başka bir müşteri temsilcisi ile konuşun.