ttnet telefonla tarife değişikliğine dikkat edin

kamberci
20-12-2010, 01:03   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

telefonla  arayarak tarife değişikliği yaparken sizlerie doğruları söylemiyorlar.
amaç çalışanların belli miktardaki müşteri kotalarını doldurmak için atıp-tutuyorlar size evet dedittirmek için . SONRAMI  bildiklerini okuyorlar. bu durum tt net işine geliyor.
 MESALA. aylık 9.90 tarifesinin bitiminde beni telefonla arayıp sınırsız ayda49 tl  tari için aradılar.ilk 3 veya 6 ay için 15 tl daha sonra 49 tl diyerek bilgi verdiler bende evet dedim  İŞTE BUNDAN SONRASI VAHİM.
DİYORLARKİ SİZ9ay süre ile 9.90 TL KAMPANYAYA GİRERKEN 2 YIL TTNETTE KALACAĞIM GARANTİSİ VERMİŞTİNİZ ŞİMDİ İKİ KAMPAYADAN BİRDEN YARARLANAMAZSINIZ DİYORLAR.BENİ TELEFONLA ARARKEN BENİM HERTÜRLÜ BİLGİLERİM ÖNLERİNDE  SİZ ÇOK AKTİF KULLANICISINIZ , BAK ŞU AYLARDA ŞU KADAR ÖDEMİŞŞİNİZ  SİZE YAZIK OLUYOR BU TARİFE ÇOK AVANTAJLI DEDİLER.hatta ilk 3 veya 6 ay için 15 tl daha sonra 49 tl dediler NİÇİN  MADEM YAYARLANAMAYACAĞIM KAMPANYAYA KATIMAMI İSTEDİLER NİYE OZAMAN BİLGİ VERMEDİLER. İŞTE BUNUN ADINA NE DENİR SİZ SÖYLEYİN .HAKSIZ KAZANÇ VE MÜŞTERİYİ ALDATMADIR.TTNET HARİÇ HER YERE KAYDOLUN AMA ASLA TTNETE GİRMEYİN.balçiğa saplanırsınız . 

MagicLowe
20-12-2010, 03:43   |  #2  
Taze Üye
19 mesaj

Aynısı benimde başıma geldi kardeşim iptal ettim gittim inat ettim faizinide ödedim kurtuldum

TnDnmz
20-12-2010, 20:33   |  #3  
TnDnmz avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 20
2,235 mesaj

ttnet ile herşey mümkün lütfen ....

fatihdw
21-12-2010, 00:36   |  #4  
fatihdw avatarı
Yıllanmış Üye
475 mesaj

adsl şifremi unuttum geçen hafta şifremi yazdığım defteri kaybedince internete bağlanamadım haliyle

en son çare ttnet'i aradım hataya bak ttnet'i aradık yaaaa:))))

2 günde aradığımız haddi ve hesabı yoktur ya tüm herkes meşgul oluyor ya da ulaştığın kişi sistem arızalı diyor 2 gün boyunca sistem arızalı  deyip durdular nasıl sistemse

lanet ettim  saatlerce uğraştım şifremi buldum işimi hallettim

allah ttnet'e düşürmesin insanı vallahi

Son Düzenleme: fatihdw ~ 21 Aralık 2010 00:37
Kapalı Hesap (200174)
21-12-2010, 00:58   |  #5  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

evet geçen benm nette sürekli gidiyordu aradım kendi sistemimizde sorun var giremiyoruz dediler bende 
cevap olarak siz kendi sistemlerinizi kumanda edemiyorsunuz vatandaşla nasıl ilgilenip yardım edeceniz deyince bayan yüzüme kapadı teli :)))

kamberci
23-12-2010, 00:53   |  #6  
OP Taze Üye
4 mesaj

KARDEŞİM TTNET VARYA  İNSANLARLA ALAY EDİYOR.İDDİA EDİYORUM BUNLAR ASGARİ ÜCRETTEN TEKNİK ELEMAN LARLA İŞ YAPMAYA ÇALIŞIYORLAR SONUÇ ORTADA
HİÇ YATIRIM YOK.SİSTEMLERİ HEP ARIZALI 7/24  DESTEK DİYEREK YALAN SÖYLÜYORLAR.
ÇALIŞANLAR AKŞAM 5 TE EVLERİNE GİDİYOR ARIZALARA BAKAN YOK.YADA İŞ YERİNİZDEN İZİN ALIP  EVDE ARIZANIN GİDERİLMESİNİ BEKLEYECEKSİN.

Rlsr
23-12-2010, 09:27   |  #7  
Rlsr avatarı
Yıllanmış Üye
235 mesaj

Herkese katılıyorum bende senelerce ttnet kullandım ve çevremdeki bilgisayar sorunlarına bakan bir kişi olarak şu ana kadar ttnetten memnun kalan görmedim ya da ttnetin beni memnun ettiğini görmedim. . Mesela bi arkadaşımın bir aydır interneti yok. . Ben de her zaman aradım ttneti gerek kendi sorunumda gerekse baktığım sorunlarda. . Arkadaşlarında dediği gibi hep bir bahane oluyor sorun nadiren zar zor çözülüyor. . Hayır o değil işin komik yanı internetim kesilirdi sonra ttneti arardım telefonu açmazlardi ama internet gelirdi :D hadi bunu da benim sistemim bozuk diye bahane uyduruyorum. . Ama gerçekten çok sorunlular. . Amaç reklam yapmak değil ama uydunete geçtim ve çok rahatladım. . Ilk zamanlarda sorun oldu ama hemen hallettiler o da bulunduğum bölgede altyapı çalışmalarından ve sinyal karışmalarından oldu. . Ve siz aşamadan binaya gelip kutu bakımlarını yapıyo adamlar. . Bir örnek daha vermek istiyorum dayım evinde tadilat yaptırıyordu ve zamanı pek olmuyordu. . Uydunetin bayisine gitti burda ve bi eleman aldı adamlar hemen verdi düşünebiliyor musunuz? Eleman geldi hemen evdeki hatları tekrar düzenledi. . Sonra modemin sinyal ayarlarını özel cihazıyla yaptı çok memnun kaldık. . Ama demin yukarda ttnetten bahsederken arkadaşa gelen elemanın (sabah gelmesine rağmen) cihazının şarjı bitmiş :D uydunet telefon altyapısı için çalışıyor onu da yapsınlar ev telefonunu da ona geçiricez inşallah. . Çok uzun yazdım belki kusura bakmayın ama herkese bir bilgi olsun istedim. . Ayrıca arkadaş geçmiş olsun diyorum yapılacak birşey var mi acaba diye düşünüyorum. . Sözleşmede böyle bir madde var mi bunu araştırabilirsin ya da tükodere sorabilirsin ya da internette bu yaptığın gibi forumlarda tartisabilirsin. .

Rlsr
23-12-2010, 09:27   |  #8  
Rlsr avatarı
Yıllanmış Üye
235 mesaj

Herkese katılıyorum bende senelerce ttnet kullandım ve çevremdeki bilgisayar sorunlarına bakan bir kişi olarak şu ana kadar ttnetten memnun kalan görmedim ya da ttnetin beni memnun ettiğini görmedim. . Mesela bi arkadaşımın bir aydır interneti yok. . Ben de her zaman aradım ttneti gerek kendi sorunumda gerekse baktığım sorunlarda. . Arkadaşlarında dediği gibi hep bir bahane oluyor sorun nadiren zar zor çözülüyor. . Hayır o değil işin komik yanı internetim kesilirdi sonra ttneti arardım telefonu açmazlardi ama internet gelirdi :D hadi bunu da benim sistemim bozuk diye bahane uyduruyorum. . Ama gerçekten çok sorunlular. . Amaç reklam yapmak değil ama uydunete geçtim ve çok rahatladım. . Ilk zamanlarda sorun oldu ama hemen hallettiler o da bulunduğum bölgede altyapı çalışmalarından ve sinyal karışmalarından oldu. . Ve siz aşamadan binaya gelip kutu bakımlarını yapıyo adamlar. . Bir örnek daha vermek istiyorum dayım evinde tadilat yaptırıyordu ve zamanı pek olmuyordu. . Uydunetin bayisine gitti burda ve bi eleman aldı adamlar hemen verdi düşünebiliyor musunuz? Eleman geldi hemen evdeki hatları tekrar düzenledi. . Sonra modemin sinyal ayarlarını özel cihazıyla yaptı çok memnun kaldık. . Ama demin yukarda ttnetten bahsederken arkadaşa gelen elemanın (sabah gelmesine rağmen) cihazının şarjı bitmiş :D uydunet telefon altyapısı için çalışıyor onu da yapsınlar ev telefonunu da ona geçiricez inşallah. . Çok uzun yazdım belki kusura bakmayın ama herkese bir bilgi olsun istedim. . Ayrıca arkadaş geçmiş olsun diyorum yapılacak birşey var mi acaba diye düşünüyorum. . Sözleşmede böyle bir madde var mi bunu araştırabilirsin ya da tükodere sorabilirsin ya da internette bu yaptığın gibi forumlarda tartisabilirsin. .

şafak89
23-12-2010, 20:53   |  #9  
şafak89 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
2,522 mesaj

valla iyiki 2 yıl boyunca fiber internetin peşini bırakmayıp bağlatmışım şuan hiç hız düşömemde arkadaş oyun oyhnuyor bende torentle 1-2 mb ile inrme yapıyom :D
not:Eski bir tt üyesi olarak allah kolaylı kversin gifren zor çıkıyor :)

Rlsr
24-12-2010, 21:23   |  #10  
Rlsr avatarı
Yıllanmış Üye
235 mesaj

aklın yolu bir herkes aynı düşüncede :)