Ttneti Kapattım Aradılar

ertugrul_121
30-07-2012, 17:09   |  #1  
ertugrul_121 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
164 mesaj

Öncelikle herkese merhaba Ttneti akk yüzünden kapattım 16 bit limitsiz 64 tl ödüyordum Ve en son geçen ayın 25 kapattım ttnet ana bayisine dilekçe verdim oradaki bayan niye kapattıracaksınız sordu bende akk yüzünden dedim ve işlem tammalanmadan imza atmadan okudum imza atılacak yeri üstünü okudum orada kapattıracaksanız maddeler var bu maddeler indrimli tarife bedeli,modem bedeli, vb ttnet anlaşma bedeli diye okudum

(EĞER tahüdünüz varsa bu madederi kabul etmiyorum diyebilirsiniz o zaman tahüd bedeli ödemezsiniz yinede avukata yada bilen kişiye sorabilirsniz )

ordaki bayana sordum şuan sadece bağlantı ücreti taksiti 7 taksiti yatırdım dedim 5 taksit kaldı dedim bayan da buradan göremiyorum borcunuzu başka tahdudunuz varmı? dedi bende sadece bağlantı ücreti vardedim faturayı ödedim 1 gün sonra 444 0 375 ttnet aradı niye ertugrul beyle mi görüşüyorum dedi evet dedim

ve İnterneti neden Kapattınız söyledi. Bende akk yüzünden dedim ozaman size uygun Tarife yapalım dedi tarifenize ne kadar ödüyorsunuz dedi 64 TL dedim bunu ( 30 TL) yapalım dedi ben kullanmıcam dedim kapattırmadan bana geçirmeyi planlıyorlar. O zaman 1 aylık Bedava internet hakkınız var dedi!

onu kullanın dedi kapatırmadan yok dedim kullanmıyorum kapatım hattımı şuan Dedim. Sadece (-2- TL -5- Taksit kaldı -10- TL ) bağlantı ücreti var.
Aklınızda olsun hattı kapartırmadan size bedava veya indirim hizmet verecekleri söylerler ama o indirimlerin altında ufak yazılarla açıklamaları var onları

söylemiyorlar (6 ay 30 tl) sınırsız kullanıcam faturaları ödücem 6 ayın sonunda bana 95 tl ayrıyetten yitecEkler
Arkadaşlar böyle indirimleri dikkatle bakın sonra pişman olursunuz daha fatura gelmedi. Bağlantı taksiti sorduğumda bana bu taksit dışında fatura gelmiyecek galiba dedim (evet sadece bağlantı ücreti gelir sanırım dedi.) aklıma kurt düştü bekliyorum 10 tl faturayı