Türkiye 0-0 Avusturya (Düşünceleriniz)

Crysis2
07-09-2011, 12:07   |  #1  
Crysis2 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
179 mesaj

Türkiye'nin Avusturya karşısında oynadığı maç hakkında ne düşünüyorsunuz ? Tabi Son Dakikada Kaçan Bir Penaltı var Onay

Yunus Kiper
07-09-2011, 12:11   |  #2  
Yunus Kiper avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
321 mesaj

Yenilmekten iyidir..

Eziotore
07-09-2011, 12:30   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
293 mesaj

dünya üçüncüsü bir takıma yakışmıyor ( kadro değişti ama bu kadar da düşülmez ) 
önceden beraberlikte üzülürdük şimdi şükreder olduk , umarım bir an önce milli takımımız düzelir

Jacub
07-09-2011, 13:01   |  #4  
Jacub avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
40 mesaj

tadı tuzu olmayan bir maçtı (son dakikalar hariç.)

Crysis2
07-09-2011, 15:58   |  #5  
Crysis2 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
179 mesaj

Çok Zevksiz bi maçtı :)

okinkurt
10-10-2011, 04:42   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

1 ay olmus ama bi hort cekicem bu konuya dayanamadım :D almanya macınıda ymayarak :D sahada kiler türk milli takımı degil sagdan soldan 11 adam topla daha iyi oynarlar hiç degilse kaleye 3-4 sut gider bu kadar ezik bir takım yok dünyada biz playofu gecsek bile ki irlanda ayarında bi takım gelse bizi sagaya gömer o turnuvada bi halt edemeyiz bu futbolla millete maskara oluruz böle oynıckalarsa gitmesinler masallah milyon dolar alıyolar su futbla bak daha dogrusu kör dövüsüne bu futbol degil.

Kapalı Hesap (200174)
10-10-2011, 08:53   |  #7  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj
Alıntı: Yunus Kiper  
Yenilmekten iyidir..
Yenilmekten iyimi penaltı kaçıran futbolcu çıkıp oynamasın birader milletin parasıyla top koşturuyor orda babasının hayrına değil bugün 0-0 berabere kalan yarın 1-0 yenilir 
Bknz Almanya 3 tane attı gitti....

okinkurt
10-10-2011, 15:02   |  #8  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

işte bu zihniyet kötü hocam ne demek yenilmekten iyidir ben avusturyayı yenemiyosam ne işim var orda vasat oyunla bi penaltı bulmusuz o macta avusturayın golü hakeme kurban gitti gerci onu atıcaksın artık arda öle bi vurduki topa ben atlasam cıkartırdım :D o penaltıyı atsa almanya belcikam acında olmıckatı kulagımız varya cok üzülüyom bu takımı böle görünce her seferinde izliyorum hep moralim bozuluyo yani ekrandan belli oluyo almanya ne zaman atıcak mesela her 2 li mücadelede geciyo adamlar kaleci uzun topattı 2 tane gol yedik hamitin kalecinin üstüne vurdugu topa gelmiycem bile bu milleti cok üzüyolar bence gecnleşmeli artık takım ümit milleri izliyorum almanyayı italyay ıfelan yeniyolar kökten degişmeli kadro almanya basarıyı degişiklikle yakaladı mesut özil kavgası veriyoruz kendi mesutlarımız ümit milli takımda cürüyor yazık vallahi.

Kapalı Hesap (200174)
10-10-2011, 16:48   |  #9  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

Hacı almanya maçı öncesi şöyle konuşmalar geçti bir tv kanalında almanya'ya arda yeter almanya size kaç tane atalım ne oldu sonuç ne bazı futbolcuların top'la alakası yok göğe çıkartıyorlar ne oldu sonuç ne 3-1 
Bu 3 gol atılırken bu methettiğiniz futbolcular neden kendini göstermedi...?
Biz Türkiye olarak sürekli rakibimizi ufak görüyoruz almanya milli takımı'nın hocası tek kelime etmedi maç'a çıkarken maç bitti adam oyuncularım söylenmesi gerekeni söyledi dedi anlıcan kapak yaptı...

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (218495) ~ 10 Ekim 2011 16:49
okinkurt
10-10-2011, 17:05   |  #10  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

benim macta aklıma arda messi karsılastırması geldi abimle izledim macı son anlarda bize artık sinirden gülme krizi geldi almanya ile oynuyosan heleki vasat bi şeklide girdigin pozisyonları atıcaksın hamit atsa gene daha fazla direnebilirdik ama adamların fizik gücü korkunc arda bir 2 geceyim dedi sinek gibi kalıyo adamın sırtında almanya müthiş organize olmus bi takım genclerle sölerken bile üzülüyorum ama bizden 3-4 gömlük üstte bir takım biz kendimizi batırdık koskaca 72 milyonluk ülke topçu cıkartamıyomu senelerdir hakan sükürü iliginek adar sömürerrek kullandı ksonunda çöp gibi attık gerci eski milli takım iyidi gene hakanlar ilhanlar arifler adamlar kaleye gidebiliyodu ama takımı yenilickesin örnek necip mesela al koy adam gelişiisn ne işi var ümit millide su almanya macında hic degilse oynardı adam valla gardas buı kafayla biz azerileride yenemeyiz acil ileriye dönük plan gerekiyor almanya örnek alınmalı bizi 3-1 yenen almanyada süper oynamadı beni birazda bu üzüyor adamlar terlemeden alıp gittler organizyasyon sorunumuz var sade futbolda degil basket felan heryerde göze carpıyor yetenek eksiklignden degil organizasyon sıfır.