TV kartı ile Kamera Aynı anda olmuyor Yardım Ltfn

blacklists
12-09-2007, 15:25   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Ay tech marka kameram var.tv kartım ise la conte.kameranın driveri yükledikten sonra tv kartını yüklüyorum ikiside güzelce yükleniyor fakat tv kartını calıstırmaya kalkıştıgımda Video bir sorunla karşılaştı kapatılması gerekiyor diye bir hata cıkıyor.ikisi aynı anda calısmıyor.ve ikiside program ekle kaldırda gözükmüyor ben unninstall seceneğinden kaldırdım tekrar kurdum ama faydasız.. yardımlarınızı bekliyorum lütfen bi çaRe.!

efsanefenerli1907
12-09-2007, 18:15   |  #2  
Yıllanmış Üye
518 mesaj

Kamerayı çıkardığında sorunun düzelmesi lazım...Kamerayı çıkarıp tv kartını çalıştır.Tv Kartını yüklerkende kamera takılı olmasın.Msn de kamera yerine TV kartı açılıosa da Araçlarda ses-görüntü seçeneklerinden sorununu çözebilirsin...

blacklists
12-09-2007, 18:37   |  #3  
OP Taze Üye
5 mesaj

Kamerayı cıkartıp tv kartını calıstırmayı denedim ama olmadı.yine aynı hatayı verdi ayrıca msnde tv kartını görebiliorum ama kamerada soruunum yoq kamera acılıyor sadece TV karıt :S ama dediğini şimdi yapıcam tv kartını yüklerken kamerayı cıkartıp yükliyim bakalım olcakmı..

blacklists
12-09-2007, 19:34   |  #4  
OP Taze Üye
5 mesaj

bütün sürücüleri kaldırdım kamerayıda pc den cıkarttım tv kartını yükledim calıstırdım yine hata verdi.. bu seferde ilk basta kamerayı kurdum sonra kamerayı cıkarttım tv kartını kurdum tekrar aynı hata..kamera takılıyken kurdum yine aynı hata.. :) valla baska cözümü yoqmu olmuo :S TV kartı herhalükarda çalışmıyo..format attım daha 3 gün oldu tv kartını kurdum calstı en sona kameranın sürücüsünü bıraktım onu kurduktan sonra olay patladı :S bir dahaki formatta kamerayı cıkartıp kurarım tv kartını belki o zmn olmaz. simdi cıkartıpta kursam cıkartmadanda kursam yine aynı hatayı veriyor.!

GaMeRr
15-09-2007, 17:25   |  #5  
Yıllanmış Üye
1,264 mesaj

Muhtemelen Tv kartın analog we analog tv kartlarının çoğunda bulunan capture özelliği senin kameranla donanımsal olarak çakışıyo dur yazılımsal olarak bir çaresi yoksa sanırım bu sorunun çözümüde yok :(

blacklists
15-09-2007, 17:48   |  #6  
OP Taze Üye
5 mesaj

Peki Kamerayı iptal ederimde Yeni alacagım kamera nasıl özellikte olmalı ? :S yine aynı sorunla karsılasmak istemiyorum..??

GaMeRr
16-09-2007, 00:54   |  #7  
Yıllanmış Üye
1,264 mesaj

Şu an kullandığın kameranın marka we model ini sölersen sewinirim..

Son Düzenleme: GaMeRr ~ 16 Eylül 2007 15:35
blacklists
09-11-2007, 19:31   |  #8  
OP Taze Üye
5 mesaj

acaba ayrı sürücülere kursam ikisiini olur mu ?