Ubuntu

Handan80
11-12-2009, 10:34   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Birkaç gün önce işletim sistemi olarak ubuntu yükledim.Empati mesajlaşma işlemcisi basit geldi ve emesene diye olanı yükledim. webcam takılı ve görüyor fakat karşı tarafla görüntülü konuşamıyorum. Ne yapmalıyım.TEŞEKKÜRLER

ECHELON_
11-12-2009, 19:34   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,644 mesaj

emesen ne açıklar mısın ubuntuda microsoftun msn sini kuraazsın amsn programını kurman gerekiyor

umut76
11-12-2009, 22:34   |  #3  
Üye
61 mesaj

emesene de linux sistemlerde kullanilabilen msn vari bir program. bende az once emese yi kurdum denemek icin, kamera yi seciyorum standart olarak kalmiyor, goruntu lu konusma yapamadim, libmimic yuklu degil diye bir hata verdi, sonra synaptic ten libmimic i kurdum bilgisayari tekrar baslattim kamerayla gorusme baslatabildim nihayet. ama bu seferde karsi tarafin kamerasi acilmadi. neyse en azindan sizde libmimic ile ilgili dosyalari indirip deneyebilirsiniz tekrardan.

ECHELON_
11-12-2009, 22:37   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,644 mesaj
Alıntı: umut76  
emesene de linux sistemlerde kullanilabilen msn vari bir program. bende az once emese yi kurdum denemek icin, kamera yi seciyorum standart olarak kalmiyor, goruntu lu konusma yapamadim, libmimic yuklu degil diye bir hata verdi, sonra synaptic ten libmimic i kurdum bilgisayari tekrar baslattim kamerayla gorusme baslatabildim nihayet. ama bu seferde karsi tarafin kamerasi acilmadi. neyse en azindan sizde libmimic ile ilgili dosyalari indirip deneyebilirsiniz tekrardan.
karşı taraf normal msn -microsoft- olunca bu tür olaylar yaşanabiliyor