uçak simulasyon oyunu tavsiyesi

feeldattrend
03-02-2012, 15:51   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
27 mesaj

Merhaba arkadaşlar. Çok sağlam bir uçak simulasyon oyunu arıyorum.  Öncelikle oyundan beklentimi söyleyeyim, serbest uçuş olsun olmasın farketmez olursa iyi olur ama savaş kesinlikle olmalı, zorluğu hiç  önemli değil hatta mümkünse zor olsun yukarı aşağı sağa sola güç ver azalttan başka seçeneği olmayan yapmacık oyun istemiyorum gerçekci olsun istiyorum. Olayı birazcık da olsa hissettirecek kendimi kaptırabileceğim  heyecanlandırabilecek bir oyun. Var mı böyle bir oyun ? daha önce uçak simulasyoun oyunu oynamadım hiç ama sıkıntı yok kısa sürede kavrarım yeterki beni heveslendirecek dediğim şekilde kaliteli bir oyun olsun. Hava harp okulundan  ayrıldım seneler önce  uçuş deneyimim var uçuşa merakımı zaten söylememe gerek yok anlamışsınzdır =) Onun için bir oyun ne kadar gerçekci olabiliyorsa o kadar olsun istiyorum işte. Joystick, pedal vs. ne gerekirse alacağım oyun için. 2 gb gt 550 ekran kartı 6 gb ram i7 işlemcili laptobum var kaldırabilir diye düşünüyorum .  Oyun ve  donanım olarak tavsiyeleriniz nelerdir ? Teşekkürler

samnet1997
03-02-2012, 17:44   |  #2  
samnet1997 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
120 mesaj

Kardeşim sen bi Flight Simulatoru incele istersen

witchking
03-02-2012, 17:51   |  #3  
Yıllanmış Üye
102 mesaj

tom clancy's H.A.W.K 1 ve 2 bu oyun isteklerini karşılar.

feeldattrend
04-02-2012, 01:48   |  #4  
OP Yeni Üye
27 mesaj

sağolun gençler =)