Ücretsiz acil durum CD'si!

CHIP Online
03-03-2010, 00:03   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Bilgisayarınız açılmıyor mu? Gelin, can simidiniz olacak kurtarma CD'sini birlikte hazırlayalım...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/ucretsiz-acil-durum-cd-si_18530.html

Resimlerle: PC'niz için ilk yardım kiti!

Hiren's Boot CD, yaşayabileceğiniz türlü soruna karşın, türlü araç barındıran bir sigorta gibidir.

Sabit diskiniz mi bozuldu? Sisteme virüs mü bulaştı? Sistem sebebini bilmediğiniz bir sorun yüzünden açılmıyor mu? Windows yüklemeden önce bu boot edilebilir disk sayesinde Hiren'in derlediği araçlarla bilgisayarınızı taratabilirsiniz. MBR'yi bile onarıyor! Disk bölümlendirme gibi yetenekleri de var.

Unuttuğunuz şifreleri, kaybettiğiniz verileri bu sayede kurtarabilirsiniz. Belleklerde sorun olup olmadığını test edebilirsiniz. Kısacası çok kullanışlı bir acil durum ilk yardım kiti bu Hiren's Boot CD.

Uzun zamandır da var, kullananlar pek memnun. Eğer hala keşfetmediyseniz şimdi keşfetmenin tam zamanı!

Tüm konu: Ücretsiz acil durum CD'si!

İzleyin: Windows 7 ve güvenlik

Resimlerle: PC'niz için ilk yardım kiti!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Hiren's Boot CD işinize yaradı mı?

H@ckerCesur
03-03-2010, 09:03   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,881 mesaj

bunu 2 senedir kullanıyorum. (daha fazlada olabilir)

catli42
03-03-2010, 16:54   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
267 mesaj

selam sagolasin ben indirdim bu programi yanliz kulanmi hakkinda resimli bir aciklama olsaydi nasil kullanilir nerden nereye girilir ne yapilmasi gerekiyor gibi veseyra yani cok cok iyo olurdu diye düsünüyorum

mesela parts;pe gibi burda resimli aciklama olsa oda güzel bir programa benziyor genelde ingilizce oldugunda fazla benim gibi ingilizcesi olmadimi yari yolda kaliyoruz

turhill
06-03-2010, 19:06   |  #4  
turhill avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
227 mesaj

Evet hemde çok.Windows 7 dosyalarını editlemek ve part clonunu çıkarmak için kullanmıştım.10.0 sürümü mevcut her halde öyle biliyorum.Forumlarda paylaşılıyor.

bektash
06-03-2010, 19:13   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,997 mesaj

Devamlı Kullandığım CD Genel Olarak Clone İçin kullanıyorum. Gayet güzel . fakat ver10.1