Ücretsiz download: Spyware Remover

CHIP Online
18-08-2008, 12:41   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Bugünün ücretsiz yazılımı, spyware'lere karşı etkin bir koruma sağlayan Spyware Remover.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Ucre ... e-Remover_8288.html

CHIP Online, her gün okurlarına farklı ve kullanışlı yazılımları ücretsiz olarak sunuyor. Bugünün yazılımı ise Spyware Remover.

Günümüzde dört bir tarafımız spyware veya benzeri kötücül yazılımlarla dopdolu. Sadece bir web sitesini ziyaret ederek bile virüs - truva atı kapmak mümkün. Spyware Remover sizi bu baş belalarından kurtarmayı hedefliyor.

29 dolarlık bir fiyata sahip olan ancak CHIP Online aracılığıyla ücretsiz olan bu programı indirmek ve bilgisayarınıza kurmak için bugünün sonuna kadar vaktiniz var! Yüklemek için tıklayın.

Tüm konu: Ücretsiz download: Spyware Remover

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Bugünün ücretsiz yazılımı Spyware Remover hakkındaki görüşleriniz...

karaseymen
19-08-2008, 11:04   |  #2  
karaseymen avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
135 mesaj

Arkadaşlar ben  Spyware'ı indirdim,kurdum,çalıştırdım 40 adet zararlı dosya buldu.Ama bunları ortadan kaldıramıyorum.Nasıl siliniyor bunlar lütfen biriniz bana tarif edin.Teşekkürler.

ReDxxLiNe
25-08-2008, 12:41   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj

ben download edemedim bi turlu indirmek icin tıklayınız yazan yere bi kac gundur tuklıorum sayfa bulunamadı 404 hatası veriyor.

TuncaBozkurt
25-08-2008, 19:12   |  #4  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj
ReDxxLiNe
ben download edemedim bi turlu indirmek icin tıklayınız yazan yere bi kac gundur tuklıorum sayfa bulunamadı 404 hatası veriyor.
Çünkü bu programlar Giveaway Of The Day tarafından 24 saatliğine indirmeye açılıyor.

onlineTR
25-08-2008, 19:33   |  #5  
Yıllanmış Üye
1,947 mesaj

tuhh kacırdık tuncab bende yenı okuyorum..:)