ücretsiz photoshop

bjklord
05-10-2007, 11:17   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
47 mesaj

arkadaslar üzretsiz olarak photoshop indirebilecegim bir yer biliyomusunuz. yapmak istediğim resimlerimin üzerinde oynamalar yapmak. mesela resim arka manzarası değiştirmek, yada farklı efektlerle süslemek. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

hakmir
06-10-2007, 02:30   |  #2  
Yeni Üye
29 mesaj

Ucretsiz derken deneme surumunu kasdediyorsun degilmi? adobe.com u ziyaret et. Deneme surumunu veriyolarsa ne ala yoksa satin almak zorundasin.

uGuR.uK
06-10-2007, 11:32   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj
hakmir
Ucretsiz derken deneme surumunu kasdediyorsun degilmi? adobe.com u ziyaret et. Deneme surumunu veriyolarsa ne ala yoksa satin almak zorundasin.
deneme sürümü veriolar ama Adobe ID sahibi olanlara(bi nevi üyelik isiolar yani forumlardaki gibi, ücretsiz üye olup Adobe ID alabilirsiniz). o kadar sora indirebilirsin demosunu, 460MB yaklasık.

ghostlover
10-10-2007, 01:01   |  #4  
Yıllanmış Üye
132 mesaj

slm elazığlı arkadaşın dediği gibi de yapabilirsin ama ben adobenin programını pek beğenmedim yinede silmeye kıyamadım:))
ayrıca adobenin sitesine girince sürümünü yükselte bilirsin ücretsiz olarak.... sana fotoshop programıda istermisin diye sorunca yanında kelepir veriyor.
bendeki sürüm suanda 8.0 yanında aldığım fotoshop programıda  deneme değil tam sürüm:))

ama ben sana google üye olup picasa 2 programını öneririm.
ben daha çok sevdim kullanması daha basit;)
aşağıdaki linke tıklayıp kendine google üye kaydını yap üye girişi yapınca orda bulabilirsin

uGuR.uK
10-10-2007, 11:51   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj
ghostlover
slm elazığlı arkadaşın dediği gibi de yapabilirsin ama ben adobenin programını pek beğenmedim yinede silmeye kıyamadım:))
ayrıca adobenin sitesine girince sürümünü yükselte bilirsin ücretsiz olarak.... sana fotoshop programıda istermisin diye sorunca yanında kelepir veriyor.
bendeki sürüm suanda 8.0 yanında aldığım fotoshop programıda  deneme değil tam sürüm:))

aşağıdaki linke tıklayıp kendine google üye kaydını yap üye girişi yapınca orda bulabilirsin

;mpl=

onerin icin saol, ama ben o picassa'yı denedimde dedigin gibi daha "basit", ben photoshop kullanıorm suandada en son "CS3 EXtended" var, pek belli olmuo islerim ama genelde cok farklı amaclarla kullandıgım icin photoshop'u picassa kesmez beniGülümseme, ayrıca bi süre sora alısıosun ve süper kullanıslı-yetenekli bi program oldugunu anlıosun.
nyse sana kolay gele picassa ile, cok detaylı islemler yapmadıgın sürece yeter sana oGöz kırpma

ghostlover
10-10-2007, 23:18   |  #6  
Yıllanmış Üye
132 mesaj
elazigli
ghostlover

;mpl=

onerin icin saol, ama ben o picassa'yı denedimde dedigin gibi daha "basit", ben photoshop kullanıorm suandada en son "CS3 EXtended" var, pek belli olmuo islerim ama genelde cok farklı amaclarla kullandıgım icin photoshop'u picassa kesmez beniGülümseme, ayrıca bi süre sora alısıosun ve süper kullanıslı-yetenekli bi program oldugunu anlıosun.
nyse sana kolay gele picassa ile, cok detaylı islemler yapmadıgın sürece yeter sana oGöz kırpma
eywallah kardeşim...
sen aşmışsın olayı  zatende...
ben adobe ile picasayı kıyasladım...
yoksa profesyonel kullanım için tabiki çokçok iyi ve üstün programlar var elbette.............
Sonuçta fotoğraçılık ypmıyorsan picasa adobeye göre daha basit ve daha iyi bir program derim ben...

ghostlover
11-10-2007, 12:57   |  #7  
Yıllanmış Üye
132 mesaj

bu arada ben adobe sürünü yükseltirken yanında kelepir indirdiğim program fotoshop starter edition....