Quik Net

bybarut
14-04-2009, 10:06   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
938 mesaj

Arkadaşlar Quiknet hakkında bilgi sahibi olanlar var mı kullanan;kullanmayı düşünenler var mı?
http://www.tellcom.com.tr/bireysel/kampanyalar/kampanyalar.aspx

Son Düzenleme: bybarut ~ 14 Nisan 2009 10:09
Fatih_ARMAĞAN
14-04-2009, 10:07   |  #2  
Yıllanmış Üye
2,804 mesaj

valla ben istiyorum ama herkese verilmiyor Site vb bir yerde ikamet etmek lazım.

tek kullanıcılara henüz verilmiyor. çoklu konut bölgelerine veriliyor.

Selçuk İslamoğlu
14-04-2009, 12:15   |  #3  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj
bybarut
Arkadaşlar Quiknet hakkında bilgi sahibi olanlar var mı kullanan;kullanmayı düşünenler var mı?
http://www.tellcom.com.tr/bireysel/kampanyalar/kampanyalar.aspx
Arkadaşın da dediği gibi Quiknet, genel olarak kalbur üstü diye tabir ettiğimiz, "site / inşaat gruplarına" veriliyor. Yani "Hem Dijitürk HD hem sınırsız internet alabileceklerin çok sayıda olduğu, hem de Turkcell'in el altından bunları baz istasyonu olarak kullanabileceği yerlere"

Detaylı bilgi Cenk'in blogunda var.

uGuR.uK
14-04-2009, 13:56   |  #4  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj

valla bende çok istiyorum ama hem yukarda da denildiği gibi bireysel kullanıcılara verilmiyor direk ayrıca her yerde hizmeti veremiyorlar henüz. altyapısı gelemedi gitti Sultanahmet'e be...Üzgün

Fatih_ARMAĞAN
14-04-2009, 14:01   |  #5  
Yıllanmış Üye
2,804 mesaj
elazigli
valla bende çok istiyorum ama hem yukarda da denildiği gibi bireysel kullanıcılara verilmiyor direk ayrıca her yerde hizmeti veremiyorlar henüz. altyapısı gelemedi gitti Sultanahmet'e be...Üzgün
hacı senin işin benden daha zor ümraniye ye gelcek gibi gözükmüyor. helede Sultanahmet kazılacakta kablo çekilecekte çok uzun hikayeye benziyor bence sen VDSL i bi düşün. :)

Son Düzenleme: Fatih_ARMAĞAN ~ 14 Nisan 2009 14:03
bybarut
14-04-2009, 14:15   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
938 mesaj

ttnetten kaliteli ise geçmek lazım ama bireysel abone desteği yoksa körü şimdilik

Fatih_ARMAĞAN
14-04-2009, 14:18   |  #7  
Yıllanmış Üye
2,804 mesaj

Bireysel veriyor vermesinede toplu olarak veriyor abonelik için aradığınızda hangi sitede yada hangi toplu konut bölgesinde oturuyorsunuz soruyor direkt :)
Fiber tesisat döşendiği için maliteti yüksek olan bir sistem bir kaç kişi içinde bu maliyeti karşılamıyolar. :( aslında toplu olarak mahallece toplancaksın başvurcaksın acaba ne olur merak ediyorum.

yada paran olucak basıcan parayı tğm masrafı karşıliycan :P

Son Düzenleme: Fatih_ARMAĞAN ~ 14 Nisan 2009 14:18
zenc
01-04-2010, 21:32   |  #8  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
20 mesaj

şuan 10m quik net kullanıcısıyım. 2 haftadır online oyunlarda acayip laglanma başladı. oynanıcak gibi değil. daha önce pc den kaynaklıdır diye düşünerek, format atıp, driverleri falan güncelledim. sorun hallolmadı. daha sonra internet olabileceği aklıma geldi. denemek için arkadaşıma götürdüm kasayı ve sorunsuz çalıştı online oyunlar. hiç kasmadan gayet akıcı. sonra eve geldim yine lag... 5 sn bile dayanılmayacak derecede hemde. ne yapabilirim bilmiyorum.. önerisi olan var mı?

şafak89
02-04-2010, 03:27   |  #9  
şafak89 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
2,522 mesaj
Alıntı: zenc  
şuan 10m quik net kullanıcısıyım. 2 haftadır online oyunlarda acayip laglanma başladı. oynanıcak gibi değil. daha önce pc den kaynaklıdır diye düşünerek, format atıp, driverleri falan güncelledim. sorun hallolmadı. daha sonra internet olabileceği aklıma geldi. denemek için arkadaşıma götürdüm kasayı ve sorunsuz çalıştı online oyunlar. hiç kasmadan gayet akıcı. sonra eve geldim yine lag... 5 sn bile dayanılmayacak derecede hemde. ne yapabilirim bilmiyorum.. önerisi olan var mı?
hocam sorun dediğin gibi fiberde ama sorun halolcak 15 nisandan sonra kota geliyo maelsef 50 g tan sonra hız düşürcek hemde 512 kbye :@
o yüzden sakın geçmeyin yemeyinde sınırsız kotasız internet dediklerine sonra üzülürsünüz :)