Ünlülerin unutulmaz gafları

jupiter65
09-10-2011, 10:33   |  #1  
jupiter65 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
1,167 mesaj

Asena
"Elimde olmayaraktan dilim sürtmüş olabilir! Salak olabilirim ama aptal asla...
BURCU ESMERSOY
Erkekler top görünce hemen dokunmaya ve vurmaya çalışıyor. Topu kıskanıyorum!"
GİZEM ÖZDİLLİ
"Şimdiye kadar beraber olduğum erkek arkadaşlarım beni darmadağın etti..."
HİLAL CEBECİ
"Hilal Hanım takip mesafesi nedir? Cebeci: Takip mesafesi, mesela ben şu anda 40 km hızla gidiyorum ya, önümdeki araçla aramdaki mesafe de 40 kilometre olmalıdır. Sunucu: Ama Hilal Hanım, bu durumda İstanbul-Ankara yolunda sadece 13 araç olabilir."
HÜLYA AVŞAR
"Teniste en iyi hareketlerden biri, topu fileyi yalayarak atmaktır. Bende yaptığım işlerde bu atış felsefesini benimsedim."
NİHAT DOĞAN
"Atatürk ne demiş: Yurtta sulh barışta sulh."
SERAP EZGÜ
"Oğlunuz oğlan mı?" (Ezgü, konuğuna soruyor.)
TUĞBA ALTINTOP
"Ben kiralık anne miydim? Çocuklarımı yedi yıl karnımda taşıdım!.." (Eski eşi Rafet El Roman´dan ayrılma sırasında)
GÜLBEN ERGEN
"Sizin karşınıza iyi çıkabilmek için elimden gelenin en iyisini yaptım. Her geleni yaptım."
CEYLAN
"Benim kitleyicim türkü söylememi istiyor..."
DEMET AKALIN
"Pek keyifli bir şekilde konserine devam eden Demet Akalın seyirciden umduğu coşkuyu bulamayınca lafı yapıştırır!... "Abi Diyarbakır´dan mı geldiniz, hepiniz dağdan mı geldiniz? Nereden geldiniz anlamadım ben? Haaa? Moron moron bakıyorsunuz. Bari insan bir tempo, bir alkış, birşey yapar yaa..."
DENİZ AKKAYA
"Birçok arkadaşımın içime girmesine izin verdim ve ben öyle her arkadaşımı içime alan biri değilimdir!"
ELİF GÜVENDİK
"Bugün 10 Kasım Atatürk´ün 64. ölüm yıldönümünü şölenlerle kutluyoruz."
EMRAH
"Mozart dinlemiyorum ama Türkiye´ye gelirse konserine mutlaka giderim."
SABA TÜMER
"İçinde çok fazla parça var, kalın da bir CD zaten..." (Saba Tümer, konuğu Fatih Erkoç´un 26 parçalık albümü hakkında bu yorumu yaptı.)
ESRA EROL
"Senin boyun posun kaç yaşında?.." (Esra Erol´la İzdivaç programına telefonla katılan bir izleyici, talibi olduğu Kübra´ya bu soruyu sordu.)
BEYAZIT ÖZTÜRK
"Eminem dünyaca ünlü bir grup biliyorsunuz dimi arkadaşlar!"
ÖZCAN DENİZ
"Yıllar önce Hülya Avşar, askerden dönen Özcan Deniz´e "Askerde cinsellik ihtiyacınızı nasıl gideriyordunuz?" diye sormuştu ve Özcan Deniz de "Senin resimlerinle hallediyorduk" diyerek unutulmayan bir gafa imza atmıştı.

Kaynak: Milliyet

Kapalı Hesap (200174)
09-10-2011, 10:47   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

Hacı bu gaf değil... Gülüş
Buna kapak deniR..
ÖZCAN DENİZ 
"Yıllar önce Hülya Avşar, askerden dönen Özcan Deniz´e "Askerde cinsellik ihtiyacınızı nasıl gideriyordunuz?" diye sormuştu ve Özcan Deniz de "Senin resimlerinle hallediyorduk" diyerek unutulmayan bir gafa imza atmıştı.

BekleGeliyorum
09-10-2011, 12:03   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
581 mesaj

Özcan Deniz ayarı vermiş :D

Erdem_Aydın
09-10-2011, 12:55   |  #4  
Erdem_Aydın avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 18
1,628 mesaj

Aynen öyle ayarı vermiş kapağıda koymuş :))

okinkurt
10-10-2011, 04:14   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

hahaha helal özcan denize :D gaf degilde bi fenasi ... soyadını tahmin ediyosunuzdur soyadı kerim bu isimle biir yayına baglanmıstı sanırım yıldonun programdı adam ismimi birleştiirp oku yldo diyince yıldonun surat süperdi hahah :D valla terbiyesiz olucak yoksa link atıcam neyse :D.