USB BELLEK DRIVER GÖRÜNÜYOR, EXPLORER GÖREMİYOR

Burgut
03-04-2008, 11:12   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
237 mesaj

Makinemde Microsoft Virtual Machine, Vmware, Virtual bax, sandibox, Alcohol 120% programlarını yüklemiştim. "Z" harfine kadar sürücüler atanmıştı. Kingston Travelmate I 2 Gb USB ve 4 GB belleğimi açamadım. Bigboy USB belleğimi ise hemen açtı. Ben de Alcohol'ü kaldırdım, fazla olan sürücü isimleri kalktı. Ancak USB belleğim hala aktif hale gelmiyor, yani explorerda açılmıyor. Aygıt Yöneticilerinde ve diğer sürücü ayarlarında Kingston bellek olarak görünüyor driverın var olduğu ve sürücünün çalıştığı görülüyor, ancak explorerda sürücü olarak yer almıyor. Kingston belleklerim başka bilgisayarlarda sorunsuz çalışıyor. Bu arada, açılmadığını söylediğim bilgisayarım da yeni, format atalı da 1 ay olmadı. Tavsiyeniz ne olabilir?

Kapalı Hesap (34907)
05-04-2008, 07:17   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 5
1,440 mesaj

Arkadaşım önce bios ayarlarını resetle varsayılan fab ayarlarına al bios resetleme yardım almak istiyorsan donanım sürücüleri /tüm donanım sürücüleri,tüm güncellemeler/'de bulabilirsin., kaydet çık yeniden xp cd ni tak ve başlat/çalıştır/sfc scannow/enter sistem dosyalarını tarasın ve değişmiş tüm xp dosyalarını onarsın unutma değişmiş tüm görsel leride değiştirir belegelerin aynen kalır...