Uydunet

serdar_ayberk
17-11-2009, 15:18   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
338 mesaj

bende uydunet üyesiyim. bildiğim kadarıyla aralığın sonuna kadar bağlantı ücreti almıyor diye biliyorum. 512 kb limitsiz ben de 1.5 yıldır kullanıyorum. bir sorun yok. modemi parayla al bir sorun yok nasıl olsa o modemin parasını ileride çıkarırsın. çünkü türk telekom bütün Türkiye'yi kapsarken uydunet sadece belli yerleri kapsıyor. dört dörtlük kampayası da var hiçbir ücret almıyorlar bağlantı artı setbox ile modemi hediye ediyorlar. teledünya 9.5+ uydunet 17.27+ sinema paketi 7.5 =34 civarı tutuyor kablolu zaten bedava oluyor. bende teledünya var sinema paketi yok kablolu ek oda  için iyi de(zaten ücretsiz diğer odalarda varsa) yatırımı kaldırdılar kanalı azalttılar geçsinler diye. teledünya çok daha iyi ona da sayfasından kanallara bakabilirsin. dört dörtlüğün tek kötülüğü iki senelik taahütname vermen gerekiyor. turksatı bir konuda da seviyorum. yarın 18'i mesela bağladılar18 günlük para faturadan silinecek kullanmadığın günler türk telekom bunu yapmıyor ödüyorsun ya da tüketci hakları gibi kurumlarla şikayet için uğraş.

serdar_ayberk
17-11-2009, 15:23   |  #27  
Yıllanmış Üye
338 mesaj

www.uydunet.net resmi sitesi detaylı bilgiyi ordan da araştır. müşteri hizmetleri neyi istiyorsun diye soruyor bence araştırıp abone olursan daha iyi edersin. adsl zaten kullanacaksan alt yapıyı türk telekom sağladığı için fiyatlar değişmiyor çok az farkediyor. uydunet fiber optik bağlantı ile uyduyu kullandığı için türk telekoma para vermiyor.

serdar_ayberk
17-11-2009, 15:44   |  #28  
Yıllanmış Üye
338 mesaj

sizin için araştırdım. 512 kb iyi ama kablolu bağlantı ücreti 43+27.74 uydunet ödüyorsunuz. tek modem pahalı. 100 liraya yakın ama vatana falanda bakın orda da vardı internetten bir bakın araştırın. 100 lira gözüküyor. ilk başta iyi para gidiyor ama bir iki sene içinde ise toplamda daha az para ödüyorsunuz. türk telekomu bir iki ay bırakmayıp bağlantı ücreti alınmayan kampanya falan da çıkabilir. ben bağlantı ücreti ödemedim. ama modeme iyi para vermiştim ne kadardı hatırlamıyorum ama şimdilik bir sorunda vermedi. adsl modemin olmadığını kablolu modeme bakman gerektiğini de şimdiden söyleyeyim.

adem-t
17-11-2009, 15:50   |  #29  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
793 mesaj

tamam saolun benim adsl taahütlü olduğu için mart ayından önce iptal edersem bide ona para ödemem gerecek:)mart ayında bağlattırırız artık:)

Nickotin
17-11-2009, 18:17   |  #30  
Yıllanmış Üye
290 mesaj

yeni yıl için modem kampanyası yaparlar.
ben temmuz ayında başvurdum.(1mbps limitsiz) yedisinde gelip kurulumu yaptılar  modem kampanyası vardı ondan yararlandım  ilk ay 78 tl ödedim.   1mbps ve daha yukariki limitsiz internet bağlantıları için kablolu modem hediye,uydunet kurulumuda ücretsiz yazıyor ana sayfada
alt yapı interneti alan çoğu yerde sağlamsa quiknete gerek yok benim hat 20 mbps destekliyormu diye sorduğumda destekliyor dediler.

Son Düzenleme: Nickotin ~ 17 Kasım 2009 18:20
şafak89
17-11-2009, 18:41   |  #31  
şafak89 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
2,522 mesaj

benimde nisandabityo şükürki quicknet bizi (yaşamkenti) gördü geliyo yeni yılda :D