Uzmanına sorun bölümüne yazmayı BIRAKTIM

Reborn91
29-05-2008, 17:49   |  #1  
Reborn91 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
3,307 mesaj

arkadaşlar şu andan itibaren uzmanına sorun bölümüne yazmayı bırakmış bulunmaktayım .. Nedeni ise ismini vermek istemediğim bazı arkadaşların bilgimle dalga geçmesi.. İnsan herşeyi bilmek zorunda değil. Sonuçta 17 yaşındayım ve bilgisayar/yazılım/donanım falan da okumuyorum.. Bildiğim kadarını yazıyorum.. Bilmediğimi ya da yanlış bildiğimi de altımdaki arkadaşlar tamamlıyor.. Eğer bu sitenin amacı öğrenmekse ve bende bu sayede öğrenmiş oluyorsam bence bir sorun yok .. Ama nafile artık.. isteyen post kastıgımı düşünür isteyen hiçbir şey bilmediğimi.. Uzmanına sorun bölümünde bundan sonra tek bir postumu bile görmeyeceksiniz.. Saygılarımla...

Koray Kocaman
30-05-2008, 00:21   |  #2  
Koray Kocaman avatarı
Yıllanmış Üye
1,876 mesaj

Kararına Saygı duyuyoruz ne diyelim, Sağlık Olsun..

uGuR.uK
30-05-2008, 02:19   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

bu yaptigin iyi bi medeni cesaret ornegi, eger yonetime bildirirsen gerekeni yapacaklardir, olur boyle seyler degmez yani. tabi sen bilirsin benimki oneri sadece. arada banada oluyo yeter artik yaazmicam bisi diyorum-genelde tartisma degil ama yardimima bi cevap bi tesekur gelmeyince e bekliyor insan yani-...

samet1986
30-05-2008, 04:11   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
944 mesaj
Reborn91
Nedeni ise ismini vermek istemediğim bazı arkadaşların bilgimle dalga geçmesi..
Pire için yorgan mı yakılır yahu :) Takılma bu tip insanlara. Her forumda, hatta hayatta bile vardır böyle insanlar. Bu insanları bilginle susturacaksın. Gülümseme...

"bilgi, sevgiyle zekanın anasıdır" Göz kırpma

Reborn91
30-05-2008, 07:06   |  #5  
Reborn91 avatarı
OP Yıllanmış Üye
3,307 mesaj

hayır bilgi ile alakası yok.. belki arkadaş benden daha fazla biliyor doğrudur.. Ama bu benim o forumda bldiğim kadar yazdıgım için dalga geçilmemi gerektirmezdi..

theironman
30-05-2008, 07:30   |  #6  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

kim dalga geçti senle? kimin geçtiğinin de bir önemi yok aslında ya soruyorum öyle. Sen millete ne kulak veriyorsun? Doğru bildiğin işi yapmaya devam etsen ya. Bir iki kendini bilmez sana laf atıyor diye hemen pes mi edeceksin? Onlar seni bilgisizlikle suçladı diye hakkaten öyle mi oluyorsun sanki? Uzmanına sorun bölümüne yazmayarak bunları bir bakıma kabul etmiş olmuyor musun? Tepkini böyle veriyorsan bana kalırsa yanlış yapıyorsun. Onların inadına yazmaya devam edebilirsin, insanlar bazen çekemedikleri insanlar için de bu tip yorumlarda bulunurlar bilmez misin? Ben senin yerinde olsam hiç takmazdım kim ne düşünürse düşünsün. Hem sana bu lafları söyleyenler olsa da tam tersi 'bak ne güzel yardım ediyor' diyenler de vardır, bir iki kişiye bakıp bildiğin yoldan sapma. Ama yine de sen bilirsin, sonuçta Uzmanına sorun bölümü sen olmasan da işlevini koruyacaktır elbette, ama bence değmez.

pala bıyık
30-05-2008, 08:31   |  #7  
Taze Üye
17 mesaj

İçimden ağlamak geldi birden nedense.Nebiliyim çocukların şefkini kıran insanları görünce bacaklarına ikişertane sıkasım geliyor.Bu çocuk belki ileride bu ülkenin başbakanı belki bakanı cumhurbaşkanı olacak.Bakın şimdiki başbakana cumhurbaşkanına böyle davranarak bu çocuklarıda onlara benzeteceğiz.Bildiğin yolda inançla yürü sen koçum.Çalıya dikene aldırma.Sen ne kadar ileriye gitmeye çalışırsan çalış birileri bacağından tutup çekecektir seni zira kimse senin kendinden ileri gitmeni istemeyecektir.AYrıca CU_GS7
forum başkatibi olmuşsun ama adam olmak için biraz daha zamana ihtiyacın var sanırım sende inceden dalganı geçmişsin.Araştırıp inceleyip doğruyu göstermeye çalışacağına bir tekmede sen vurmuşsun helal sana.

Son Düzenleme: pala bıyık ~ 30 Mayıs 2008 08:33
bir dost
30-05-2008, 11:33   |  #8  
Yıllanmış Üye
1,174 mesaj
pala bıyık
Nebiliyim çocukların şefkini kıran insanları görünce bacaklarına ikişertane sıkasım geliyor.AYrıca CU_GS7 forum başkatibi olmuşsun ama adam olmak için biraz daha zamana ihtiyacın var sanırım sende inceden dalganı geçmişsin.Araştırıp inceleyip doğruyu göstermeye çalışacağına bir tekmede sen vurmuşsun helal sana.
bence arkadaş alınganlık yapmış,CU_GS7'de başlık açmasını gerektirecek bir konuolmadığını ima etmiş ama senin yorumuna ne demeli.
sen kimsin milletin bacağına sıkıyorsun , adam olup olamadığına karar verebiliyorsun.
uzatmayım neyse

Borga-x
30-05-2008, 12:47   |  #9  
İlk Maestro
11,767 mesaj

Uzmanına sorun kısmı herkese açıktır. İsteyen cvp verir istemeyen vermez. Reborn arkadaşın yorumlarını beğeniyordum. Hatta bir iki kez bende yazdıklarını tamamladım. Acaba banamı kırılıp böyle bir başlık açma hissi duydu.

Gerçi ben kimseyle dalga geçmem hatası varsa söyler düzeltirim. Bana özelden çok mesaj atan oldu yanlış bildigini düzelttim diye. Bende hadlerini bilmeyenlere adam gibi konuşmayanlara uygun yoldan cvplarını verdım. Bilmiyorsan sor söyleyelim doğrusunu sende öğren. Benimde bilmediğim birçok sey oldu zamanında bende sora sora öğrendim.

Reborn bence hiç kafana takma sende benim gibi öğreneceksin. Sıkma canını ama uzmanına sorun kısmı Elvis'in dediği gibi yine işlevini koruyacaktır.

VOY
30-05-2008, 12:54   |  #10  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
922 mesaj
samet1986
Reborn91
Nedeni ise ismini vermek istemediğim bazı arkadaşların bilgimle dalga geçmesi..
Pire için yorgan mı yakılır yahu :) Takılma bu tip insanlara. Her forumda, hatta hayatta bile vardır böyle insanlar. Bu insanları bilginle susturacaksın. Gülümseme...

"bilgi, sevgiyle zekanın anasıdır" Göz kırpma

Çok katlıyorum arkadaşım günlük hayatımızda,işyerlerimizde , okullarımızda her yerde böyle insanlar karşımıza çıkıyor . kararına saygımız sonsuz ama nemli olan böyle kişilere boyun eğmemektir sen kendi bilginle insanlara elinden geldiğince yardım et derim. Ama yine söylüyorum kararına saygı duyuyoruz.BeğendimCool

Reborn91
30-05-2008, 12:54   |  #11  
Reborn91 avatarı
OP Yıllanmış Üye
3,307 mesaj

yok borga abicim senle alakası yok.. hatamı düzeltenlere zaten lafım olmaz teşekkür bile ederim.. bilmedigim bazı şeyleri söylediğin oldu onlarada teşekkür ederim zaten forumun amacı bu.. ama birşeyi bildiğim kadar yazdığım halde özel msjdan.. "baaaak cvp görr.. öğrende gel" gibi bir anlam içeren msj görünce ister istemez soğudum.. Acaba post kastığım falanmı düşünülüyor?

Borga-x
30-05-2008, 13:49   |  #12  
İlk Maestro
11,767 mesaj

Post kasan bır adam olsan ota bo.a saçma cevaplar verirsin. Zaten ordan anlaşılır. Gördük öyle adamları hıc bır bılgısı yokken sallayıp tutanlar çok oldu. Ama şimdi kalmadı onlardan. Ara sıra cıkıyorlarda bızde gereklı cvp'ları forum ıcınde verıyoruz zaten.

theironman
31-05-2008, 09:50   |  #13  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj
Reborn91
yok borga abicim senle alakası yok.. hatamı düzeltenlere zaten lafım olmaz teşekkür bile ederim.. bilmedigim bazı şeyleri söylediğin oldu onlarada teşekkür ederim zaten forumun amacı bu.. ama birşeyi bildiğim kadar yazdığım halde özel msjdan.. "baaaak cvp görr.. öğrende gel" gibi bir anlam içeren msj görünce ister istemez soğudum.. Acaba post kastığım falanmı düşünülüyor?
sen mesaj atanları neden ciddiye alıyorsun ki onu anlayamıyorum başta. Sen işine baksana bırak millet ne düşünürse düşünsün, başka derdin mi yok Allah'ını seversen, öyle her ipe sapa gelmez mesajlara kulak assaydım herhalde bir yerlere gelemezdim. Hem bi düşün bakalım, sen madem bi şey bilmiyorsun uzmanına sorun bölümüne bi faydan yok, biz niye burada sana vazgeçme diye postlar gönderiyoruz? İyi düşün kararını ver, daha önce de dediğim gibi uzmanına sorun bölümü kimsenin tekelinde değil, herkes kendince sorulara cevaplar vermeye çalışıyor, benim bu konuda diyeceğim başka bir şey yok, kendine inanıyorsan zaten yapman gereken neyse yaparsın.

Son Düzenleme: theironman ~ 31 Mayıs 2008 09:54
Reborn91
31-05-2008, 20:33   |  #14  
Reborn91 avatarı
OP Yıllanmış Üye
3,307 mesaj

sanırım haklısınız.. yazabildiğim kadar yazmaya devam edeceğim.. herkese tşk ederim acıklamalarnz icin..

pala bıyık
01-06-2008, 13:08   |  #15  
Taze Üye
17 mesaj

Özür dileyerek araya girmek durumundayım öncelikle reborncuğum kararından dolayı tebrik ederim seni yolun açık olsun.bir dost isimli üyecik buradan bişey yazmıyorum sana özelden yolladığımı oku böyle delikanlılık yapıpta bacağına yiyenleri çok gördük biz akıllı olmayanın aklını alırlar son pişmanlık fayda etmez sanala güvenme dünyanın küçük olduğunu unutma

sevinneco
01-06-2008, 16:05   |  #16  
Taze Üye
3 mesaj

Değerli Arkadaşlar Sadece Burda Değil Yaşamın Her Alanında Bu tür Ukalalık Yapan
Seviyesiz İnsanlar her zaman Karşımıza çıkacaklardır.Sanki Bu vatandaşlar Analarının Rahminde Her şeyi Öğrenmişler,Her Konuda Konuşurlar,Her Konuda Bilgileri Vardır.Onlar Süper Zekalı İnsanlardır.Ancak Bir Okadarda Zavallı İnsanlardır.O Kadar Hırlıdılar ki Kendi Bu zavallı Konumlarını Göremezler.Bir Çok Arkadaşın Dediği Gibi Bunları Fazla Ciddiye Almamak Lazım.Ancak Her Alandada
Hadlerini Bildirmek Lazım Diye Düşünüyorum.Nedersiniz?

Reborn91
01-06-2008, 18:57   |  #17  
Reborn91 avatarı
OP Yıllanmış Üye
3,307 mesaj

Tamam arkadaşlar 1 insan yüzünden bırakmaya deymez diye düşündüm tekrardan ... zaten yazıyorum tekrardan.. selçuk abi yada diğer modlardan ricam konuya kilit daha fazla uzamasın mevzu ;)

_AFD_
01-06-2008, 19:12   |  #18  
Yıllanmış Üye
596 mesaj

bende bazen gıcık kaıpıyorum  yani bu kadar da insan kötü olamaz ya bende 15 yaşındayım ende senin gibiyim hiç bir yazılım donananım ,yada başka bir şey almıyorum  6 senelik (2,3 senesi acemi) bilğisayar bilğillerimle burada konuşuyorum yorumlarımı yapmaya çalışıyorum. böyle şeyler yapmayın arkadaşlar.... (benide  çok kırıyorsunuz arkadaşlar adına) lütfen biraz alçak gönüllüAşk olun...
Ağlıyor

Son Düzenleme: _AFD_ ~ 01 Haziran 2008 19:31