vatan bilgisayar

O_uzHaN
21-09-2009, 11:24   |  #1  
O_uzHaN avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,061 mesaj

arkadaşlar mesela ben

buradaki psu'yu alıcam ama nakit olarak alıcam ozaman indirimden faydalanamıyomuyum illa karta taksitle mi almam gerekiyor?

uGuR.uK
21-09-2009, 13:38   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

parayı komple nakit ödersen yine indirim yapılıyor bi miktar, bide alırken vatan card istiyorum dersin(eğer yoksa), yine indirimli gelir yani.

Notrinova
26-09-2009, 16:22   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

Aynı soruyu ben de soracaktım.

Bu ürünü alacağım nakit ödeyerek. VCard denen olaydan da var. Ne kadara alıyorum şimdi ben bunu ?

sser
04-02-2010, 17:07   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Vatan Bilgisayar İnternet mağzasındaki siparişleriyle ilgilenmiyor.

28.01.2010 tarihinde 705828 sipariş numarası ile 3 bilgisayar parçası siparişi verdim. Farklı sitelerde aynı ürünleri daha cazip fiyatlara bulmama rağmen Vatan Bilgisayar firmasının adına güvenerek burayı tercih etmiştim.

Ancak, 7 gün boyunca ürünleri göndermediler, 2 kez uyarı mesajı gönderdim, 2 kez telefonla aradım, kısaca tedarik sürecinde cevabından başka bir cevap alamadım. 7 nci gün siparişi iptal ederek, farklı sitelere yönelmek zorunda kaldım.

7 gün Vatan bilgisayarı bekleme, 3 gün yeni alışveriş süreci toplamda 10 gün zaman kaybıma neden olan Vatan bilgisayardan bir özür telefonu almak beni rahatlatabilirdi ancak internet üzerinde yaptığım araştırmada vatan bilgisayar için müşteri memnuniyetinin pek öneminin olmadığı kanaatine vardım.

Vatan bilgisayar vatanbilgisayar.com hakkında hazırladığım bu yazıyı başta vatan bilgisayar olmak üzere ulaşabildiğim tüm forumlara iletmek niyetiyle…