Vbulletin Nasıl Kurulur?

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
kahen2110
28-12-2005, 10:13   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

İyi günler.. Bu ayki sayınızda, şu an gerçekten çok ünlü olan ve hertesin nasıl kurduğunu merak ettiği vbulletin hakkında derginizde yer verirseniz sevinirim... Biliyorsunuz günümüzde forum siteleri aşırı derecede çoğalmaya başladı. Ve bu forum sitelerinin adminleri daima vbulletin kullnıyorlar. Eğer derginizde vbulletin ile ilgili geniş bilgilere yer verirseniz insanların yararlanacağını düşünüyorum.

cursed
28-01-2006, 00:52   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,123 mesaj

lisanssss... :) çok sıkıntılı bir sözcük dimi :)

hacker_23
01-02-2006, 01:34   |  #3  
Yıllanmış Üye
744 mesaj

<blockquote id="quote"><font style="font-size: 9px;" face="Tahoma, Verdana, Arial" id="quote">alıntı:<hr height="1" noshade id="quote">Gönderen : cursed

lisanssss... :) çok sıkıntılı bir sözcük dimi :)
[/alinti]
murat ne gerk var abi null sürüm kullan scriptmafia abimiz sağolsun bolca null sürüm yayıyo ortalıa şaka bi yana nulla nereye kadar gidersiniz yani lisans lı sonsuza dek alın gitsin istiyene burda kurulumunu ve ayarlarını resimli bir biçimde anlatabilirim

Son Düzenleme: hacker_23 ~ 01 Şubat 2006 01:35
bug_lavacı
02-02-2006, 20:43   |  #4  
Yıllanmış Üye
318 mesaj

Bence vBulletin Forumuna bakabilirsin.Türkçe bir forum var bu konuda.gogle a girip biraz araştırırsan hemen bı konuda detaylı sonuçlar bulursun

candost
15-02-2006, 19:52   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

Merhaba;

Afedersiniz ben bu konuda biraz yeniyim ama vBulletin forumu lisanslı olarak nereden satın alabilirim. Yada siz neler önerir siniz?

Teşşekürler...

hacker_23
10-03-2006, 18:47   |  #6  
Yıllanmış Üye
744 mesaj
candost
Merhaba;

Afedersiniz ben bu konuda biraz yeniyim ama vBulletin forumu lisanslı olarak nereden satın alabilirim. Yada siz neler önerir siniz?

Teşşekürler...

burdan vb alabılrısın onun yeırne ben bb ve snitz onerırım bırı php biri asp seçım sana kalmış

devilsunti
10-03-2006, 22:48   |  #7  
Üye
84 mesaj

"Biliyorsunuz günümüzde forum siteleri aşırı derecede çoğalmaya başladı. Ve bu forum sitelerinin adminleri daima vbulletin kullnıyorlar"

bu tür siteler dahada çoğalsın diyemi anlatsınlar :)!
lisanssız bir şeyi anlatmak daha mantıklı. zaten lisansi aldığınzaman gerisi çook kolay zor olan lisansa para vermek. lisans almadığınız taktirde siteniz kapatılıyor bilmeyenler bilsin....yinede öğrenmek istersen internette heryerde bulabilirsin.