Ve işte yeni kazanç fırsatımız

neoxxx
06-10-2008, 23:06   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

Günde ortalama 1-2 saat çalışarak150 ila 3000 ytl kazanç potansiyeli sizleri bekliyor. Üstelik bu miktarları aşıp daha yüksek rakamlara ulaşmak da yine sizin elinizde#8207;#8207;!!!
Bu şirket ile refah seviyenizi ve hayatınızı tümüyle değiştirebilirsiniz. Günde 1-2 saat çalışarak, mevcut işinizi bırakmadan gelirinizi ikiye katlayabilir ve hatta birkaç ay içinde kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Sıfır risk ve sıfır sermaye ile nasıl kalıcı bir ticaret ve kazanç inşa edebileceğinizi merak etmeye başladınız değil mi? Öğrenmek için alttaki web sitesini ziyaret ediniz.

www.primxlnetwork.tr.gg

CU_GS7
06-10-2008, 23:13   |  #2  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
neoxxx
Sıfır risk ve sıfır sermaye ile nasıl kalıcı bir ticaret ve kazanç inşa edebileceğinizi merak etmeye başladınız değil mi?
Yoo merak etmenin çok uzağındayım dude, hatta umrumda değil.. =)

Son Düzenleme: CU_GS7 ~ 06 Ekim 2008 23:13
neoxxx
06-10-2008, 23:15   |  #3  
OP Taze Üye
9 mesaj

Merak etmeyebilirsiniz zaten herkes merak etmek zorunda değil

Ama bu işi yapmak isteyen insanlar var.Ben ise o insanlara iş fırsatı öneriyorum.Ve bu işi yapmak isteyenlere iş kurmayı öğretiyorum

CU_GS7
06-10-2008, 23:19   |  #4  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
neoxxx
Merak etmeyebilirsiniz zaten herkes merak etmek zorunda değil

Ama bu işi yapmak isteyen insanlar var.Ben ise o insanlara iş fırsatı öneriyorum.Ve bu işi yapmak isteyenlere iş kurmayı öğ

Peki brava.. =)
Umut distribütörlüğü yapıyorsun anladım.. =)
Sermayesiz ve günde 2 saat çalışıp 3000yetale vay be kimler gelir bu oltaya kimler.. Çok kıyak iş brava..

Son Düzenleme: CU_GS7 ~ 06 Ekim 2008 23:22
neoxxx
06-10-2008, 23:23   |  #5  
OP Taze Üye
9 mesaj
CU_GS7
Peki brava.. =)
Umut distribütörlüğü yapıyorsun anladım.. =)
Sermayesiz ve günde 2 saat çalışıp 3000yetale vay be kimler gelir bu oltaya kimler.. Çok kıyak iş brava, sen ne kadar kazandın bu işten??
Henüz yeniolmama rağmen kazancım iyi ve kazancımı burada yazmam herhalde çok komik olur.Benim gibi bu işi yapan birçok insan var .Ve bizim işimizde herkese yardım edilir .Ve öncelikle para kazanmaya önce ufak rakamlardan başlarsın ve daha sonra büyük rakamlara ulaşırsın.Arkadaşım burada kazanılabilecek parayı sen belkide ancak rüyanda görebilirsin.

Sana tavsiyemm kişisel gelişilimini biraz artırman olacak

CU_GS7
06-10-2008, 23:29   |  #6  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
neoxxx
Henüz yeniolmama rağmen kazancım iyi ve kazancımı burada yazmam herhalde çok komik olur.Benim gibi bu işi yapan birçok insan var .Ve bizim işimizde herkese yardım edilir .Ve öncelikle para kazanmaya önce ufak rakamlardan başlarsın ve daha sonra büyük rakamlara ulaşırsın.Arkadaşım burada kazanılabilecek parayı sen belkide ancak rüyanda görebilirsin.

Sana tavsiyemm kişisel gelişilimini biraz artırman

Tabi süper kazancın vardır ve çok paylaşımcı birisindir.. =)

Senin tavsiyene ihtiyacım olamaz umut tacircim, yeterince kişisel gelişimim var ki şu anda birçok kişinin çalışmak isteyip de işe alınmayı başaramadığı bir şirkette çalışıyorum.. Alın teri ile de kazanılan 1 maaşım var..
İnsanları klavyenin başında otururken değerlendirmek sana kalmaz, bu da benim sana tavsiyem olsun..

Demek ki şimdiye kadar senin bu yöntemini kullanmamış milyonlarca enayi var dünyada ve bu yüzden Türkiye'nin nüfusunun %70 ortalama gelirin altında gelire sahip..
2 saatte 3bin ne demek yav.. =)
Yarın 6 buçukta kalkıp gitmem gereken 1 işim var.. Sana hayırlı işler..

neoxxx
06-10-2008, 23:36   |  #7  
OP Taze Üye
9 mesaj
CU_GS7
Tabi süper kazancın vardır ve çok paylaşımcı birisindir.. =)

Senin tavsiyene ihtiyacım olamaz umut tacircim, yeterince kişisel gelişimim var ki şu anda birçok kişinin çalışmak isteyip de işe alınmayı başaramadığı bir şirkette çalışıyorum.. Alın teri ile de kazanılan 1 maaşım var..
İnsanları klavyenin başında otururken değerlendirmek sana kalmaz, bu da benim sana tavsiyem olsun..

Demek ki şimdiye kadar senin bu yöntemini kullanmamış milyonlarca enayi var dünyada ve bu yüzden Türkiye'nin nüfusunun %70 ortalama gelirin altında gelire sahip..
2 saatte 3bin ne demek yav.. =)
Yarın 6 buçukta kalkıp gitmem gereken 1 işim var.. Sana hayırlı işler..

Öncelikle üslubunu çok çirkin buluyorum .
Anlaşılan sen hala dersini almamışsın.
O çalıştığın işine fazla güvenme bence işyerin krize dayanamayabilir kapanabilir iflas edebilir ve bir gün işsiz kalabilirsin .yada bir gün olur hiç aklına gelmeyecek bir durumdan dolayı işinden atılabilirsin
Ve insanın başına herşey gelebilir.

Burada bu kadar çirkin bir üslup kullanmana rağen senin kadar alçalmayacağım ben
Ama başına kötü bir durum geldiğinde belkide o jeton kafandan aşağıya düşer ne dersin

Ne oldum deyip insanlara hava atmaya kalkma tamam mı ve bir şeyler başarmak isteyen insanlara da köstek olma

frkncyr
06-10-2008, 23:42   |  #8  
Üye
83 mesaj

2 saatte 3000 lira kazanıyorsun ama ücretsiz bir siteden hizmet veriyorsun :)burdan çok mütevazi biri olduğunu çıkarmak gerekir yoksa bunların palavra olduğunu mu??

neoxxx
06-10-2008, 23:46   |  #9  
OP Taze Üye
9 mesaj
frkncyr
2 saatte 3000 lira kazanıyorsun ama ücretsiz bir siteden hizmet veriyorsun :)burdan çok mütevazi biri olduğunu çıkarmak gerekir yoksa bunların palavra olduğunu mu??
Düşüncem şu ; sen gerçekten zeki bir insan olsan primxl yi araştırısın.

Ama anladığım kadarıyla fazla zeki biri değilsin

Son yazdıklarından sonra zekandan şüphe ettim.
Ben niye sana cevap veriyorum ki?

Şu satırlarımdan sonra sana cevap yazmayacağım istediğin şeyi yazabilirsin.Ok

Benim konuşacağım insan zeki biri olmalı.

frkncyr
07-10-2008, 20:53   |  #10  
Üye
83 mesaj

yorumsuz...

CU_GS7
07-10-2008, 21:14   |  #11  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
neoxxx
Öncelikle üslubunu çok çirkin buluyorum .
Anlaşılan sen hala dersini almamışsın.
O çalıştığın işine fazla güvenme bence işyerin krize dayanamayabilir kapanabilir iflas edebilir ve bir gün işsiz kalabilirsin .yada bir gün olur hiç aklına gelmeyecek bir durumdan dolayı işinden atılabilirsin
Ve insanın başına herşey gelebilir.

Burada bu kadar çirkin bir üslup kullanmana rağen senin kadar alçalmayacağım ben
Ama başına kötü bir durum geldiğinde belkide o jeton kafandan aşağıya düşer ne dersin

Ne oldum deyip insanlara hava atmaya kalkma tamam mı ve bir şeyler başarmak isteyen insanlara da köstek

Olabilir edebilir cart curt ıvır zıvır zırvalamışsın yine..
Belli zaten ihtimallerle yaşıyorsun demek ki.. Birileri girer sisteme de bir yerlere tıklarlar da bana da bu tıklanılan yerler para verirler mi diye düşünüp durduğundan belli.. Kendi internet üzerindeki saadet zincirin sanki her şeyiyle çok garantili bir işmiş de sanki!?

Hava atıyormuşum da bilmem ne.. Sen laf ettin önce, "kendini geliştirememişsin" diyerek alla alla.. Ben de sana cuk diye açıklamamı yapmışım.. =)
Öyle kalacağına daha da alçalmayacağım diyorsun.. Alçaldığın kadar alçalmışsın zaten yükselmeye çalış.. Asıl sen kendini geliştirmenin yollarını ara ki böyle olasılıklara kalma; her ay garanti maaşın olan bir iş edinmeye bak..
Krizdi bilmem neydi şirket batarmış da kovulurmuşum da.. Şirket milyar dolarlık şirket; hadi hava atıyorsun dersin sen şimdi.. Durup dururken niye kovulayım; hadi bir şekilde işten çıktım diyelim elbet çalışacak yeni bir şirket bulurum, kendi sahip olduğum özellikler çerçevesinde yeni bir iş için uğraşırım yine doğru düzgün maaşımı hak etmeye bakarım da senin olasılıklı bilmem neli kıytırık saadet zincirine umut bağlamam..

Üslubum senin gibilere böyle, umrumda değil hakkımda ne düşündüğün.. Alçalarak yetişemezsin benim düşüncelerime zaten, öncelikle gerçek hayata dönmen lazım çünkü.. =)
Bir daha bana direkt laf atmazsan sana ve konuna cevap yazmayacağım..

Son Düzenleme: CU_GS7 ~ 07 Ekim 2008 21:37
kermenn
07-10-2008, 21:18   |  #12  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
246 mesaj

woow woow woow sakin olalım arkadaşlar neoxxx arakdaşın belki nieti iiyidir... kimseninde bu siteye uye olmak gibi bi zorunlulugu yok bende olmadım olmamda birzamanlar milleti titan titana tittiler ondan sonra kimsenin boyle şeylere kanacanı helede primxl bana bi cift yumurta gonder demek icin internetten sipariş vereceni sanmam veren varsada ya meraktan yada caresizlikten verdine inanıyorum.... benim bakkallardan vazgecmeye nietim yok yada supermarketlerden ben para verdikce para kazanacam diyen varsa girsin abicim kapı orda kimsenin kimseyle tartışmasına gerek yok ..... relax olalım demokratik bi ulkedeyiz herkesin bişey soylemeye hakkı var dimi......

CU_GS7
07-10-2008, 21:42   |  #13  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Relax olalım ama klavye başında insanları değerlendirmeyelim, atıp tutup laf atmayalım insanlar hakkında.. "Kendini geliştirmemişsin, kişisel gelişimini tamamla" ne demek yahu; sanki kendisi o kadar üst düzey yönetici de insanları mülakat yapıp değerlendiriyor.. O pozisyondaki kişiler bile bunu bu şekilde söylemez; hakaret bu daha basit açıklaması olamaz..
Konuyu açıp kendisi konuyu dağıtıp kişisel saldıraya kalkışıyor üstüne ben ona karşı alttan alacağım!? Üzgünüm, bence bu şekilde davranmak karaktersizlik olurdu.. Hava attığımı düşünsün arkadaş ama bir insan karaktersiz olmasın daha iyidir her açıdan..

Son Düzenleme: CU_GS7 ~ 07 Ekim 2008 21:46
CU_GS7
07-10-2008, 21:50   |  #14  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
neoxxx
Düşüncem şu ; sen gerçekten zeki bir insan olsan primxl yi araştırısın.

Ama anladığım kadarıyla fazla zeki biri değilsin

Son yazdıklarından sonra zekandan şüphe ettim.
Ben niye sana cevap veriyorum ki?

Şu satırlarımdan sonra sana cevap yazmayacağım istediğin şeyi yazabilirsin.Ok

Benim konuşacağım insan zeki biri olmalı.

frkncyr nickli arkadaşa da IQ tester olarak bir değerlendirmede bulunmuş.. Zeki insanla konuşurmuş!? İşte bence asıl üzerinde durulması gereken bu insanları değerlendirmeye çalışması, bu durumda ben mi hava atıyorum yoksa o mu boş insan..
O ilk tahrik edici lafları söylesin sonra benim üslubum kötü olsun, kabap iş valla.. =)