Ve Samsung Galaxy S III tanıtıldı!

CHIP Online
03-05-2012, 21:32   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Samsung'un aylardır dillerden düşmeyen cebi sonunda gerçeğe dönüştü! İşte Galaxy S III!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/ve-s ... anitildi_33463.html

Resimlerle: Samsung Galaxy S III resmen tanıtıldı!

Beklenen an geldi ve Samsung, aylardır konuşulan Galaxy S III'ü az önce resmen tanıttı.

Galaxy S III, Samsung'un yeni Exynos 4 Quad 1.4GHz dört çekirdekli işlemcisiyle geliyor ve 1GB RAM'e sahip. 4.8 inç HD Super AMOLED ekranıyla 1280x720 çözünürlük sunan Galaxy S III ("Plus" ibaresinin yokluğu dikkat çekiyor), 8MP arka yüz kamerasına, video görüşmeleri için 1.9MP ön yüz kamerasına sahip.

Beklendiği gibi Android 4.0 yüklü olarak sunulacak cihaz, Samsung'un TouchWiz arayüzüyle geliyor. 133 gram ağırlığındaki Galaxy S III, 2100mAh'lik bir pil ile geliyor. Karşılaştırma açısından Galaxy S'in 1.500, S II'nin ise 1.500mAh'lik pile sahip olduğunu söyleyelim. Micro-SIM slotuna sahip cihazın depolama alanı bir microSD kart ile genişletilebiliyor. Böylelikle Samsung, son zamanlardaki microSD'siz cep modasını izlemeyerek hayranlarını sevindiriyor.

Tüm konu: Ve Samsung Galaxy S III tanıtıldı!

Resimlerle: Samsung Galaxy S III resmen tanıtıldı!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Galaxy S III hakkındaki ilk düşünceniz ne oldu?

M.G.G
03-05-2012, 22:22   |  #2  
M.G.G avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,367 mesaj

Tasarımı şuanda kullandıım beyaz galaxy fite benziyor.Telefona aşık oldum desem :D
Ama cebe sığmaz bu 4.8" ekran ne yok devenin nalı :D

Erdem_Aydın
03-05-2012, 23:03   |  #3  
Erdem_Aydın avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 18
1,628 mesaj

İğrenç bi tasarımı var bana göre... Üzüldüm bu telefon için. SII tasarımı o kadar güzeldi ki. Bu onun yanında ne yanındası ya yaklaşamaz bile...

Beyda
05-05-2012, 22:20   |  #4  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
55 mesaj

cihazı beğenmeyeneler - yok kocaman, yok çirkin -  acaba bu cihaz kendilerine bedavaya verilse "istemiyorum bu ne lan böyle" diyebilecekler mi ? iphone'da aynı yorumları yapanlar var.. "o telefona 2000 tl verilir mi oolum, la müzik atması bile zulüm lann vs. " diyenlere bir iki hafta sonra bakıyosun ellerinde iphone :P
ya da elinde nokia 1100 ile dolaşan, eline smartphone almayan ya da smartphone almayı aklının ucundan bile geçirmeyen ve de bunu almayın iphone 5 'i bekleyin diyenlere ne demeli ?

neysee

Son Düzenleme: Beyda ~ 05 Mayıs 2012 22:22