video dosyalarının resimlerini görmek ?

HPQ-User
03-10-2009, 09:29   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

firitöz sormuş:
merhabalar arkadaslar cesitli tıkla izle sitelerinden indirdiğim bi bi kactane video var pc ye format atmadan once klasoru acınca  bu videoların resimlerini gorebiliyordum hangisi hangi video ismine bakmadan anlasılabılıyodu  format atdıkdan sonra bu dosyaların hepsi simge halinde kaldı bunların tekrar resim olarak kalmasını nasıl saglıyabilirim,küçük resim olarak goster diyorum o da nafile formatdan once kullandıgım bi programmı vardıki veya bunu nasıl eski haline getirebilirim dosya uzantıları geneli .flv uzantılı

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
xp işletim sistemi

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1)

jupiter65
03-10-2009, 21:27   |  #2  
jupiter65 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
1,169 mesaj

Denetim masası > görünüm ve kişiselleştirme > klasör seçenekleri > görünüm > gelişmiş ayarlar > her "zaman simge göster, küçük resim gösterme" tilkini kaldır. Uygula > Tamam.

Ahmet Ertuğrul
04-10-2009, 00:16   |  #3  
Ahmet Ertuğrul avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,651 mesaj

http://www.videolan.org/vlc/download-windows.html

VLC Player'ı indirip, flv dosyalarını özelliklerden VLC ile açmak için gerekli değişikliğ yap. Sonra küçük resim olarak göster ayarını yap. Windows Media Player .flv uzantısını açamadığı için resim olarak görünmüyordur.

OSMAN BAĞÇEVAN
04-10-2009, 01:24   |  #4  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj

Herhangi bir klasörde görünümü istediğin şekilde ayarladıktan sonraAraçlar> Klasör seçenekleri> Görünüm sekmesinde Bütün klasörlereuygula butonuna tıkla. Bundan sonra istediğin görünüm bütün klasörleriçin geçerli olur.