Viking

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
lck_can
10-11-2008, 21:27   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
46 mesaj

''Viking'' kusura bakma ama uyarırkende biras daha dikkat et lütfen karşında 15-16 yaşında çocuk yok
özür dilerim.....ama hitap şeklin beni kızdırdı...

Son Düzenleme: lck_can ~ 10 Kasım 2008 21:46
Banned
10-11-2008, 21:31   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

bak arkadaşım eğer bu mesajınla kastettiğin bizim vikingse vazgeç bu sevdadan çünkü hakkında atıp tuttuğun viking ne lamerdir ne de korsan ikide bir "alıntıysa kaynağı ver" diye uyarıyorsun ama bu arkadaşımız forumda bunlara herkesten daha çok dikkat eder kendine uğraşacak başka bir uğraş bul  bu forumuda böyle saçma konularla kirletme.

qazx
10-11-2008, 21:33   |  #3  
Yıllanmış Üye
560 mesaj

viking i sana yedirtmeyiz.git kendine başka forum ara.Beğenmedim

physfg
10-11-2008, 21:34   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,686 mesaj

saçma sapan tartışmalar bunlar arkadaşım bi sıkıntın varsa özel mesaj at orada hallet...

Banned
10-11-2008, 21:36   |  #5  
Banlandı
5,024 mesaj

akşam akşam çattık yemin ederim arkadaş bir konuda kendisini uyardı diye hemen gardını aldı eğer seni uyaran herkese karşı böyle taraf alırsan bu forumda çok tutunamazsın arkadaşım.

ReFeRaNSs
10-11-2008, 21:36   |  #6  
Yıllanmış Üye
1,225 mesaj

post kasmaya çalıştığın belli konuları hortlatarak , konulara olur olmaz cevaplar vererek bu forumda bir yere gelemessin yanlış yoldasın...

lck_can
10-11-2008, 21:37   |  #7  
OP Yeni Üye
46 mesaj
kylie
bak arkadaşım eğer bu mesajınla kastettiğin bizim vikingse vazgeç bu sevdadan çünkü hakkında atıp tuttuğun viking ne lamerdir ne de korsan ikide bir "alıntıysa kaynağı ver" diye uyarıyorsun ama bu arkadaşımız forumda bunlara herkesten daha çok dikkat eder kendine uğraşacak başka bir uğraş bul  bu forumuda böyle saçma konularla kirletme.
bak üstad beni uyarıcaksa admin uyarır mod uyarır o zatı muhterem uyaramaz o önce haddini bilicek bizde eşşek deiliz kiminle nasıl knuşucağımızı biliriz ben sadece hoş bi konu açtım ve o yazıyıda arşivime atalı çok oldu nerden bulduğumu hatırlamıyorum sonuç olarak beni uyarıcak olan admin yada mod bu onun işi deil ben herkesten özür dilerim sadece o başlattı bunu ben deil...
sorrryyyyy

lck_can
10-11-2008, 21:39   |  #8  
OP Yeni Üye
46 mesaj

evet olan hoş deil ama uyarırkende mutlaka uygun bi dille emri vaki yazarsa tepki veririm kusura bakmayın.....

Banned
10-11-2008, 21:46   |  #9  
Banlandı
5,024 mesaj

arkadaş seni dikkat etmediğin bir konu için uyardı tamam yaparım yada yapamam der geçersin vikingin açtığı her konuya alıntı dememişsin diye mesaj atman yada sen uyaramazsın düşüncesiyle konu açman yanlış bir kere, ikinci olarak forumda uyarılacak bir durum varsa bunu üyelerde uyarabilir sen illa mod gelsin admin gelsin uyarsın diye beklersen olmaz senin yapamayacağın bir durum vardır uyar butonuyla yetkililere haber verirsin gerçekten önemli bir durumsa bunada gerek kalmaz zaten bu forumun yetkilileri gerekeni yaparlar ama tek bir arkadaşımızı böyle nick vererek hedef yapman hiç olmadı.kaldı ki viking her konuda herkese yardımcı olan yarddımsever bir üyedir.

lck_can
10-11-2008, 21:52   |  #10  
OP Yeni Üye
46 mesaj

kylie tamam ben hatalıyım ama adam direk emri vaki bi dille yazmış, hayır burda ne kadar rütbeli olursan ol bu sana insanlara emret yetkisi wermez  iyi bi insandır bilemem ama ilk tanışma emrederek olmamalıydı....bende tepki verdim çünkü blgsyrn başına oturan ve sağdan sldan öğrendiği şeylerle efelik yapan çok adam war tepkim ağırdı pardon ama onuda uyarın başkalarını uyarırken emretmeden yapsın bunu...

lck_can
10-11-2008, 21:55   |  #11  
OP Yeni Üye
46 mesaj
ercanyerci
post kasmaya çalıştığın belli konuları hortlatarak , konulara olur olmaz cevaplar vererek bu forumda bir yere gelemessin yanlış yoldasın...
kardeşim post kasmak istesek bunu tek başıma yapmam ayrıca forumlarda nevar ne yok bakmak ve msj yazma hakkım war sanırım sonuçta yargılamadan infaz ediyosun....

ReFeRaNSs
10-11-2008, 21:57   |  #12  
Yıllanmış Üye
1,225 mesaj
lck_can
kardeşim post kasmak istesek bunu tek başıma yapmam ayrıca forumlarda nevar ne yok bakmak ve msj yazma hakkım war sanırım sonuçta yargılamadan infaz ediyosun....
ben eğer böyle bir amacaın var ise... demeye getirdim ama sanırım yanlış anlaşıldı

Serkan Karadaş
10-11-2008, 21:57   |  #13  
Serkan Karadaş avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 15
909 mesaj

kapatıyorum arkadaşlar konuyu,birbirinizle özelden mesajlaşarak iletişim kurun lütfen.forum içeriği ile uzaktan yakından bağlantısı yok.özür dilemek bile yanlış anlaşılmış konu uzamışta uzamış.