virüs koruma

HPQ-User
07-04-2009, 18:25   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

savemefromnorton sormuş:
bilgisayarımda virüs var, panda 2009 aldım ancak nortonu gördüğü için yükleme yapamıyor. advanced uninstaller, norton remover ve uninstall plus programları ile kaldırmaya çalıştım. sadece uninstaller plus nortonu görüyordu, ancak kaldırmadı, ben de sildim ancak panda hala görüyor. ve sanırım bilgisayar kendini korumaya aldı, internetten dosyayı indiriyor gözüküyor ancak indirmiyor, flash bellekten de hiç bir dosya atamıyorum bilgisayarın içine, sadece cd deki bilgileri kopyalayabiliyorum, rewritable değilse tabi

yardımcı olursanız çok sevinirim, ödev yapıyorum, tez yazıyorum, çıldırmak üzereyim..

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
sony vaio laptop, 2 gb ram, intel core 2 duo işlemci, vista home premium işletim sistemi kullanıyorum

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; tr; rv:1.9.0.8) Gecko/2009032609 Firefox/3.0.8 (.NET CLR 3.5.30729)

Süleyman.
07-04-2009, 18:28   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

Norton kaldırma aracını deneyin:

Eğer bu araç çalışmazsa, Norton'un bazı parçalarının kalkmış bazılarının kalkmamış olmasından kaynaklanabilir. Norton'u yeniden kurun veya tamir edin. Tamir seçeneği yanlış hatırlamıyorsam vardı setup girişinde. Sonra bunu çalıştırın. Ben Your Uninstaller ile kaldırabiliyorum Norton'u sorun olmuyor...

savemefromnorton
07-04-2009, 19:10   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

sanırım burada norton removal tool u indirme seçeneği var, zaten bilgisayara şu anda bişey indiremiyorum ama removal tool var zaten, o da kaldıramadı programı

zaten ürün anahtarım yok, bilgisayarı alırken içinden çıkmıştı 3 aylık norton symantec 360 endpoint protection