vista custimation pack

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Banned
01-03-2006, 11:09   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
43,715 mesaj
Selim Ozcelik
simdi beni affedin ama bilgisayar konusunda biraz cahilim onun icin simdiden mantıksız sorular icin beni simdiden affedin

sizin subat sayınızda verdiginiz yol ile windows xpyi vistaya donusturmeye calıstım fakat sayfa 232 de verdiginiz vista goruntusune ulasamadım.

verdiginiz adımları takip ederek vista custimation pack'i yukledim.

yukledigim programı kurdugumda "style,styler toolbars and wallpaper" diye bir dosya cıktı

fakat ureticini web sayfasından ki bu sanırım microsoft.com oluyor, masaustu simgelerimi degistirecek simge paketlerini bulamadım.

snpsoft.com sitesinden codename dashboard diye bir prog yukledim ve kurdum ama maalesef ne ise yaradıgını cozemedim

aero glass vista gorunumlerini echipte yer alan vitrite adlı yazılımı bulamadım.

net framework 2.0 surumune ulasmaya calıstım fakat anlamadıgım bir suru sey cıktı

dotnet 2.0 uygulamasından bahsetmişsiniz,bunun da ne oldugunu anlamadım

vista internet exploreri yukledim. bir sorun cıkmadı.

maalesef bunların hepsini yaptıktan sonra bilgisayarım yavasladı.eski donanıma donmek icin ne yapmalıyım veya vistayla ilgili problemlerimi nasıl asabilirim

inanın bana bu maili yazmamak icin kendimi zorladımsada işin icinden cıkamadım.

simdiden tesekkur ederim.

CHIP YARDIM MERKEZİ:
Windows'un sistem geri yükleme fonksiyonunu kullanıyorsanız eski bir geri yükleme noktası yardımıyla sisteminizi eski haline geri döndürebilirsiniz.
Bunun haricinde sabit diskinize format atmadan Windows XP'yi yeniden yüklemeyi de deneyebilirsiniz.
İyi Günler