Vista defender

arazal
29-11-2010, 15:45   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

arkadaşlar öncelikle iyi günler...
işletim sistemim vista starter windows defender'i açmak istiyorum fakat uzunca bir süredir açamıyorum nedeni bilinmiyorum benden kaynaklanan bir hata olabilir.windows defender devre dışı  etkinleştirmek istiyorum o zamanda 0x800106ba. hatasıyla karşılaşıyorum nedeni sizce ne  yardımcı olabilirmisiniz...

123olcan
29-11-2010, 15:53   |  #2  
123olcan avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
279 mesaj

Windows Defender'ı açma veya kapatma                                    Windows Defender açıkken, casus yazılımlar ve olası istenmeyen yazılımlar bilgisayarınızda kendilerini yüklemeyi, çalışmayı veya önemli Windows ayarlarını değiştirmeyi denedikleri zaman uyarı alırsınız. Varsayılan ayarları kullanıyorsanız, Windows Defender aynı zamanda yeni tanımları denetler, casus yazılımları ve olası istenmeyen yazılımları düzenli olarak tarar ve bulduğu kötü niyetli yazılımları otomatik olarak kaldırır.

1.                                   Başlat düğmesi , Tüm Programlar ve ardından Windows Defender'i tıklatarak Windows Defender'i açın.        
  2.                   Araçlar'ı ve ardından Seçenekler'i tıklatın.
  3.                   Yönetici seçenekleri altında, Windows Defender'ı kullan onay kutusunu seçin veya temizleyin ve ardından Kaydet'i tıklatın.        Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.Kolay Gelsin Kardeş

123olcan
29-11-2010, 15:55   |  #3  
123olcan avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
279 mesaj

Birde vista starterden çıkmanı ve windows 7 yi seçmeni öneririm daha hızlı ve özelliklidir.

arazal
29-11-2010, 16:56   |  #4  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj
Alıntı: 123olcan  
Birde vista starterden çıkmanı ve windows 7 yi seçmeni öneririm daha hızlı ve özelliklidir.
windows 7 kurdum kaçak hatası verdi anakartla alakalı bişey...orası bende çok istiyorum 7 kurmayı.