Vista Masaüstümü Göremiyorum

CrazySh4rk
16-08-2008, 13:28   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Vista Ultimate Yükledim Başta Hiç Bir Sorun Yoktu.Daha Sonra Masaüstü Kayboldu Ctrl Alt Del Yapıp Calıştırdan Klasörlere Ulaşabiliyorum.Dizinlerde Explorer.exe Çalışıyor Gözüküyo.Masaüstüne Sağclick Bile Yapamıyorum.Onarmayı Denedim Vista Cd si İle Fakat Klavye USB Ve BirTuşaBasın Kısmında Klavye İşlemiyor.Driver Yüklü Değil.
Nasıl Bu Sorunu Düzeltebilirim.

Reborn91
16-08-2008, 13:53   |  #2  
Reborn91 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
3,307 mesaj

Güvenli mod + kaspersky internet security + spyware doctor.

huseyin1842
18-08-2008, 12:57   |  #3  
Taze Üye
4 mesaj

selam arkadşlar.internete giriyordum yaklaşık yarım saat ayrıldım geldiğimde bilgisyar kitlenmişti.bende yeniden başlat dedim.bilgisayar açılmadı.daha sonra bir sayfa geldi önüme aşagıdaki gibi;
A problem has been detected and windows has been shut down  to prevent damage to ur computer.
if this the first time you have seen this stop error screen, restart your computer ,if this appears again follow these steps.
check to be sure you have adequate disk space .if a driver is identifed in the stop message disable the driver or check with the manifactured for driver update.try changing video adapters.
check with ur hardware vendor for any BİOS updates.disable bios memory options such as caching or shadowing if u need to use safe mode to remove or disable compenent,restart your computer ,press f8 to select.
advanced start up options and them select safe mode .
teknical information.
.......

arkadaşlar vista kullanıyorum.ve geri yükleme de yapmamıştım .f8 bastığımda bir sürü seçenek çıkıyor.hepsine bastım denedim hiç biri eskisi gibi çalışmasını sağlayamadı.bazı seçenekler hiç açmadı bilgisayarı.
ne yapmam gerekiyor acil yardım.

format atacak cd lerim yok.laptop u alırken bana cd vermediler.cd yi istedim o eski teknolojiydi artık gerek yok dediler.
ne yapacam şimdii.
tşkkk

huseyin1842
18-08-2008, 12:58   |  #4  
Taze Üye
4 mesaj

yeni konu açmayı bulamadım kusura bakma senin mesajın altına yazdım