vista performans puanı vermiyor neden

HPQ-User
14-04-2008, 07:26   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

fatihcin sormuş:
meraba geçen hafta bu donanımları aldım ve vistanın verdiği şu puanıma bir bakim dedim artış varmı diye ama değerlendirme yapmadı şu problemi verdi ne demek anlamadım siz yardımcı olursanız sevinirim ingilizcem olmadığı anlamadım...                the power button configuration has been  altered you are no longer able to enable al  suite by pushing power button to enable the power button for al suite again clik the icon at the bottom rigt of the screen to enable this function .....................................  açaba psu alakalı bi sorunmu bağlantilarindamı bi sorun var..

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
ekran kartı  gıgabyte 9600gt  THERMALTAKE 420 Watt Power Supply

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; WOW64)

Alibaba
14-04-2008, 12:45   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
427 mesaj

üfürükçünün biri PSU diye bir arıza tipi sürmüş piyasaya herkes bir PSU tutturmuş gidiyor nedir bu ya? kimdir bu kepazeliğin kernelinde yatan velet. kuş serisi efsaneleri neyse de atom çağına bari taşımayın şu huyları. arkadaşım senin güç yönetim sisteminde bir sorun var ya kurulan bir uygulama güç yönetimi tuşlarıyla oynamış ya da sistem ayarları kaçmış. sorunu çözmek için okeye bas diyor bas bakalım düzeltebilecek mi.. düzeltemezse cihazı garanti kapsamında servisine ver baksınlar çaresine. ihmal etme sorunların daha da büyümesin.