Vista Uyumu

barboSSa.
14-12-2006, 08:01   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
90 mesaj

Arkadaşlar ben Kaspersky İnternet Security 2006 2 yıl süreli almak istiyorum, ama aklımı kurcalayan bir şey var..Vista'nın çıkmasını beklesemmi yoksa bugün alacağım Kaspersky'ler de Vista uyumlu olacakmı..

Trend micronun Vista uyumlu olarak ürünlerini çıkarması aklımı kurcaladı..

Yada Kaspersky Uptade ile Vista uyumlu hale getirirmi..?

black_flood
14-12-2006, 09:44   |  #2  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

pandasoftware ürünlerinin hepsi vista uyumlu olacak yılbaşından sonra ve bu özelliğinden bütün lisanslı kullanıcılar yararlanıp antivirüs yazılımlarını isterseler vista uyumlu hali ile internet sitesinden indirip değiştirebilecek.ayrıca artık panda kutu ürünler tek pc ile kullanılmıyor 3 pc'ye birden kurulabilmekte ben kendimde aldım kullanıyorum ve lisansım 3 kullanıcılı.ek hiçbir ücrette talep edilmemektedir.

Son Düzenleme: black_flood ~ 14 Aralık 2006 09:46
barboSSa.
14-12-2006, 12:11   |  #3  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
90 mesaj

panda'yı hiç kullanmadım..sen memnunmusun başarılımı?sistem kaynaklarını tüketmesi nasıl?

black_flood
14-12-2006, 12:32   |  #4  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

ben kullanıyorum hatta vista uyumlu beta sürümünüde kullanmaktayım ve sadece sistem antivirüs var iken 265 mb ram kullanıyor vista.yük altındaykende ister antivirüs olsun ister olmasın sistem minimum 385 mb ram kullanıyor.başarısına gelincede tam 3 yıldır kullanıyorum ve hiç karantina sorunu yaşamadım virüslerlen ilgili tüm spyları hiç sorunsuz temizliyor birtek şu explorer başlangıcını değiştiren zararlılar için home yada platinium kullanmak gerekiyor.platinium kullanırken bariz kaynak sömürmesi yapıyor minimum sistem 400 mb ram yiyor titaniumda ise 285 mb ram kullanıyor sistem.aktif olarak nette dolaşma dosya indirme nve networ üzeründen yapılan anlık mesajlaşma dosya paylaşımı gibi birden fazla işlemi yaparkende doğal olarak ram kullanımı yükseliyor biraz ama uygulamalarında herhangi bir takılma donma yada kasılma olmuyor.tek eksi yönü görebildiğim şuana kadar windowsun açılışında  5 ila 10 sn gecikme oluyor onun haricinde hiçbir sşekilde problem yaşatmıyor.yukardaki sebeplerden dolayı titanium kullanıcısı olarak devam ettim 3 yıldır 2007 sürümündede explorer bloker mevcut zaten explorer açılışını ben google yaptım ardındanda explorerblokeri yapılandırıp başlangıç değiştirmeye izin verne dedimmi hiçbir yazılım açılışı değiştirememekte.ayrıca bu yazılımıda 2 yada 3 yıl süreli almak mümkün ama fiyat nedir ben tamolarak bilmiyorum hiç isteyen olmadı benden böyle birşey.yılbaşından sonraki ayın 2. haftası itibari ile pğanda ürünleride artık vista uyumlu sürümü dağıtmaya başlayacak.

hiko91
22-07-2008, 21:18   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,899 mesaj

ya vista ilk gunlerdede baya sorunluymus:d
simdide degisen pek bisey yok

uGuR.uK
22-07-2008, 23:10   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj
hiko91
ya vista ilk gunlerdede baya sorunluymus:d
simdide degisen pek bisey
1 yıl önceki konuyu boş bi sebeple niye acıyosunki...

h@y@let
23-07-2008, 01:26   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
887 mesaj

Vistayı kötüleyelimde 1 değil isterse 10 yıllık konu olsun..

Forever VISTA..! :)